Skocz do zawartości
Nerwica.com

Samotność


ixi

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam wolę być sama niż rozpieprzona emocjonalnie po związku....

 

Porównania nie mam,lecz domyślam się że rozjebanie/dewastacja w wyniku izolatki jest w pewnym stopniu do kontrolowania,przewidywalna,człowiek wie mniej więcej czego może się spodziewać, w przypadku 2 osoby - Jest to nie do przewidzenia,rozrzut obrażeń może być znacznie bardziej szeroki,i jest cholernie nieprzewidywalny

tryb teoretyka:Off

 

Mimo swojej niechęci do ludzi,zgorzknienia czy nienawiści do samego siebie,nie widzę powodu by hejtować pary,zupełnie nieznanych mi ludzi,nie prościej mieć wyjebkę na takowe po prostu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arhol, No ba. Teraz mam wyjebane totalnie. Gorzej na wiosnę bo się liżą na każdym rogu :P

Porównania nie mam,lecz domyślam się że rozjebanie/dewastacja w wyniku izolatki jest w pewnym stopniu do kontrolowania,przewidywalna,człowiek wie mniej więcej czego może się spodziewać, w przypadku 2 osoby - Jest to nie do przewidzenia,rozrzut obrażeń może być znacznie bardziej szeroki,i jest cholernie nieprzewidywalny

tryb teoretyka:Off

No tak, to dokładnie o to chodzi. Szczerze mówiąc już wolę ryzykować w sportach niż z innymi ludźmi. Daję sobie spokój na....hmm??...zobaczymy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

potem zerówka,podstawówka,potem gimbazjum, rejestracja na forum...[videoyoutube=iR90vcwgBoY][/videoyoutube]

 

 

wracając do topicu,dawniej bałem się izolatki,okazało się że diabeł nie taki straszny,a nawet nie jest tak tragicznie...być może nawet trochę bardziej w 2 stronę,aczkolwiek to wiadomo,każdy ma inny charakter,pogląd i inaczej to znosi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez całe życie byłem samotny, próbowałem znaleźć jakąś dziewczynę, wszystkie mnie odrzucali. Od trzech lat, jest żonaty. Mało mamy znajomych, jest jedna para z którą spotykamy się raz na rok. Z wyboru to może nie jest, ponieważ żeby mieć kolegę to trzeba mieć pieniądze, żeby np. podstawić piwo, w tej chwili jestem w trakcie szukania pracy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samotność to mój stan od trzech lat... choroba pozbawia cię znajomych,albo sami znikają,tak,tak taka jest prawda:(((

To prawda w chorobie jesteśmy najbardziej samotni,poszukaj może wsród ludzi którzy mają problemy podobne do Twoich to zawsze zbliża.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie zadać kilka pytań w tym wątku.

Czy macie jakieś sposoby, by pozbyć się choć na trochę tych blokad (oczywiście zależnych od indywiduum) w relacjach damsko-męskich?

Czego tak naprawdę oczekują mężczyźni od kobiet w dzisiejszych czasach?

Osobiście,jeśli coś już się dzieje, nie potrafię przejść z etapu "flirt" na hmm..."wyższy pułap?". Dobijają mnie kompleksy.

Patrzę na młodsze pokolenie - odważne, wymalowane, wystrojone, doświadczone :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

glupiajestem, mam tak samo. mam 19 lat, wokół mnie wszyscy z kimś są, czasami nawet długie lata, a ja nigdy z nikim nie byłam, bo przez moje przeżycia i kompleksy mam straszną blokadę, nie umiem gadać z mężczyznami, boję się ich wręcz.. i nie sądzę, żeby to sie zmieniło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

glupiajestem, mam tak samo. mam 19 lat, wokół mnie wszyscy z kimś są, czasami nawet długie lata, a ja nigdy z nikim nie byłam, bo przez moje przeżycia i kompleksy mam straszną blokadę, nie umiem gadać z mężczyznami, boję się ich wręcz.. i nie sądzę, żeby to sie zmieniło

LadyMarmolade tylko, że ja jestem od Ciebie starsza o 10 lat. Ty masz czas, nie staraj się niczego robić na siłę. To się zmieni, wbrew pozorom, z mężczyznami da się dogadać, są zabawni, inteligentni i w ogóle to bardzo ciekawe istoty ;) Tylko czasem zdarza się kobietom trafić na jakiegoś dupka albo popaprańca... i później jest ciężko kobietom obdarzyć zaufaniem płeć przeciwną. To działa oczywiście w dwie strony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×