Skocz do zawartości
Nerwica.com

Samotność


ixi

Rekomendowane odpowiedzi

Gość SmutnaTęcza

Nawet tu się mnie ignoruje... Teraz mam już pewność, że jestem do niczego i nigdy nie przestanę być samotna...!!! placze.gif Dlaczego mnie nie lubicie?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

( Dean )^2, jedynym sposobem jest bywac wsrod ludzi

 

 

Bywam.Przynajmniej staram się bywać.Ale to nie wiele daje.Mój wygląd,osobowość albo nie wiem co sprawia że nikt mnie nie chce.Od dziecka jakos czułem że nie zasługuje na miłość,teraz sę to potwierdza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy14, też mi sie wydaje, że to po człowiekach widać. Wszystko w sumie, od radości po chujowizny, od pewności siebie po dno i 10 metrów mułu. A jeśli ktoś sie nastawia na "nie", to choćby skały srały to "nie" i tak będzie wychodziło. Ot, nastawienie, jak napisałaś.

 

Semir, nie wiem jak u Ciebie z wyglądem i z charakterem, ale często oceniamy siebie ogólnie zbyt surowo (ergo, odbiór Ciebie przez innych może być totalnie odmienny niż Twoja własna opinia o sobie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój wygląd,osobowość albo nie wiem co sprawia że nikt mnie nie chce

raczej stawiałbym na osobowość, chyba że jesteś bardzo brzydki albo zaniedbany (bycie grubym też tu podchodzi)

też kiedyś myślałem że pewnie jestem bardzo brzydki skoro żadna mnie nie chce a prawda była taka że byłem totalną pizdą (z tragiczną fryzurą :P )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×