Skocz do zawartości
Nerwica.com

Samotność


ixi

Rekomendowane odpowiedzi

Candy14, dlatego napisałem byleby nie zniechęcał, co ewidentnie takie profile robią. Jak widzę święcący pustkami profil dziewczyny i nie ma nawet do czego rozmowy nawiązać to też omijam szerokim łukiem.

 

Indifference1, to kwestia wieku i możliwości tak naprawdę. Jak jeszcze masz lat -naście lub jesteś na studiach dziennych to są lepsze sposoby na poznawanie osób płci przeciwnej (bądź tej samej płci, jak kto woli) i o wiele więcej czasu oraz okazji na poznawanie. Jak pracujesz na pełen etat i jeszcze co gorsza studiujesz zaocznie to jest z tym bardzo ciężko, a pula potencjalnych partnerów maleje z każdym rokiem. Jak ludzie robią się starsi to to rozumieją i nie szydzą z nikogo, normalna rzecz w końcu, że jakoś ludzi trzeba poznawać. W poprzedniej pracy miałem koleżanki z których jedna czwarta poznała aktualnych partnerów na jakimś portalu randkowym.

 

Ja osobiście mam podejście, że mam wyrąbane na to czy znajomym się podoba czy nie, że korzystam z portali randkowych. Sposób jak każdy inny, ma swoje zalety nad "tradycyjnymi" formami takimi jak łażenie po klubach (np. z góry wiadomo, że osoba nie jest w związku*, nie pali, ma jakieś zainteresowania po za imprezami w klubach itp.). Ma też swoje wady, jak by na to nie patrzeć lepiej jest poznać kogoś osobiście "face to face", mowy ciała, tonu głosu i całej masy innych niewerbalnych sygnałów w profilu, tekście i na zdjęciach nie zawrzesz. A to spory kawał tego co powoduje, że ktoś jest dla nas atrakcyjny.

 

*przynajmniej teoretycznie, niektórzy szukają na czegoś na boku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio na fejsie natknelam sie na cos takiego. Jestem w grupach w ktorych sie kupuje i sprzedaje rozne rzeczy i powstala grupa ostrzegajaca przed oszustami.

Jedna z lasek wrzucila profil tego faceta ostrzegajac ze to oszust( w sumie niz gruchy ni z pietruchy bo grupy glownie ciuchowe sa), juz pare lasek zbajerowal przelecial i zostawil. I tak czytam to sobie i mysle ...ja pierdole czy one jakies niepelnosprytne? Nie dosc ze facet wyglada jak menel to jeszcze wyraznie pisze czego oczekuje i nie jest to raczej milosc po grob. Jaka trzeba byc zdesperowana idiotka zeby oczekiwac czegos wiecej :shock:

1947878_365759836896162_1007094220_n.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vett, może właśnie tacy są dlatego, że nic nie robisz? Nikt nie przepada za szarymi myszkami. Próbowałaś się jakoś zakręcić przy nich?

Yep. Ale gdy tylko mnie olali, postanowiłam nikomu w dupę nie włazić. Nikt nie chce nowych znajomych. Wolą swoje doborowe towarzystwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałabym być w trzeciej, serio :P

Niestety to nie jest kwestia "został ci ten miesiąc", mam przed sobą jeszcze przynajmniej rok nauki w samotności. Na serio nie mam sił patrzeć jak inni sie bawią.

Też zasługuję na kolegę, na przyjaciela. Nie zrobiłam nic złego, by tak wegetować towarzysko.

Ogólnozyciowo zresztą też.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vett, ahh no tak. Mogę cię pocieszyć tym, że 3 rok jest krótki i mija bardzo szybko. Przysięgam ci, że czuje się jakbym dopiero wróciła po świętach do szkoły a ja mam już ostatni tydzień :o Współczuje ci sytuacji bo sama bez koleżanki byłabym pewnie zerem w klasie :bezradny: A jacyś znajomi "z podwórka"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekajcie,26 lat...wygląda jak mynel,Wrocław,wiedziałem że Rajben tylko udaje takiego co nie rucha,a tu prosz...chućliwiec dupcy aż mu się z kuśki fojcy,tylko ma 2 twarz,tzn myślał że mu to pomoże,a takiego wała...już wyczailiśmy ktoś ty D:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przecie wro to wylegarnia zbokow kolejny powod by nie wychodzic z domu :great:

Chyba że ktoś lubi takie towarzystwo to może zapomnieć gdzie mieszka:P

 

-- 29 mar 2014, 12:15 --

 

Chciałabym być w trzeciej, serio :P

Niestety to nie jest kwestia "został ci ten miesiąc", mam przed sobą jeszcze przynajmniej rok nauki w samotności. Na serio nie mam sił patrzeć jak inni sie bawią.

Też zasługuję na kolegę, na przyjaciela. Nie zrobiłam nic złego, by tak wegetować towarzysko.

Ogólnozyciowo zresztą też.

Też tak miałem ale powiem Ci jedno lepiej nie mieć przyjaciół niż mieć takich jakich opisujesz,nieszczerych zapatrzonych w sobie i innych podobnych sobie buców którzy są w dodatku nietolerancyjni. Ale trzeba próbować i nie zniechęcać się :). Ja pomimo dużego stażu na tym świecie po latach mam chociaż takich 2 ale już liczę dosłownie godziny jak zostanę sam(przyjaźń przyjaźnią ale związek potrafi spieprzyć więcej niż się wydaje[zawsze wpierdala się między młot a kowadło]), a dalej nie wiem jak będzie może muszę poczekać kolejne kilkanaście lat na zaczęcie wszystkiego od początku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza
Czekajcie,26 lat...wygląda jak mynel,Wrocław,wiedziałem że Rajben tylko udaje takiego co nie rucha,a tu prosz...chućliwiec dupcy aż mu się z kuśki fojcy,tylko ma 2 twarz,tzn myślał że mu to pomoże,a takiego wała...już wyczailiśmy ktoś ty D:

Też wiedziałam, że to on. 8)Reiben, przyznaj się, zbereźniku! :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×