Skocz do zawartości
Nerwica.com

Samotność


ixi

Rekomendowane odpowiedzi

Pfff zgolę brodę zostawię tylko wąsa, usunę ten seks telefon bo i tak już mnie wkurwiały te ciepłe gilfy i dalej będę ruchoł ino gumki zmienioł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poznalam zajebistego gostka - jaramy sie tymi samymi muzykami/pisarzami/rezyserami/malarzami=artystami po calosci + fizjonomia jak najbardziej

fuckable [chociaz to akurat i tak mnie nie interesuje] i tak bardzo chcialabym mu powiedziec prosto w twarz ze go niesamowicie cenie

 

w czym problem? mieszka jakies 9975 kilosow ode mnie... w linii prostej :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poznalam zajebistego gostka - jaramy sie tymi samymi muzykami/pisarzami/rezyserami/malarzami=artystami po calosci + fizjonomia jak najbardziej

fuckable [chociaz to akurat i tak mnie nie interesuje] i tak bardzo chcialabym mu powiedziec prosto w twarz ze go niesamowicie cenie

 

w czym problem? mieszka jakies 9975 kilosow ode mnie... w linii prostej :great:

eh no i jeszcze stwierdzil ze mnie lubi CALE ZYCIE Z GORKI :evil:

 

co w sumie nie jest jakies istotne bo hm to czy ktos jest w moich oczach wartosciowa persona kompletnie nie zwiazku z tym jaki ma do mnie stosunek - ba moze mnie wrecz nie znosic a i tak bym byla sklonna go podziwiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poznalam zajebistego gostka - jaramy sie tymi samymi muzykami/pisarzami/rezyserami/malarzami=artystami po calosci + fizjonomia jak najbardziej

fuckable [chociaz to akurat i tak mnie nie interesuje] i tak bardzo chcialabym mu powiedziec prosto w twarz ze go niesamowicie cenie

 

w czym problem? mieszka jakies 9975 kilosow ode mnie... w linii prostej :great:

No własnie, w czym problem jesli mieszka w USA to wiza 160usd, bilet lotniczy mozesz wyrwac po promocji za jakies 2000PLN, 11h w samolocie i juz mówisz wybrankowi co chcesz prosto w oczy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poznalam zajebistego gostka - jaramy sie tymi samymi muzykami/pisarzami/rezyserami/malarzami=artystami po calosci + fizjonomia jak najbardziej

fuckable [chociaz to akurat i tak mnie nie interesuje] i tak bardzo chcialabym mu powiedziec prosto w twarz ze go niesamowicie cenie

 

w czym problem? mieszka jakies 9975 kilosow ode mnie... w linii prostej :great:

No własnie, w czym problem jesli mieszka w USA to wiza 160usd, bilet lotniczy mozesz wyrwac po promocji za jakies 2000PLN, 11h w samolocie i juz mówisz wybrankowi co chcesz prosto w oczy :D

Problem solved.

Przy okazji miałbym żywy kanał przerzutowy noży z USA i możliwość omijania cła + vatu,do biletu mógłbym się dorzucić.

Tyle wygrać.

 

Co do tematu,nie doskwiera,dobre jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poznalam zajebistego gostka - jaramy sie tymi samymi muzykami/pisarzami/rezyserami/malarzami=artystami po calosci + fizjonomia jak najbardziej

fuckable [chociaz to akurat i tak mnie nie interesuje] i tak bardzo chcialabym mu powiedziec prosto w twarz ze go niesamowicie cenie

 

w czym problem? mieszka jakies 9975 kilosow ode mnie... w linii prostej :great:

No własnie, w czym problem jesli mieszka w USA to wiza 160usd, bilet lotniczy mozesz wyrwac po promocji za jakies 2000PLN, 11h w samolocie i juz mówisz wybrankowi co chcesz prosto w oczy :D

Problem solved.

Przy okazji miałbym żywy kanał przerzutowy noży z USA i możliwość omijania cła + vatu,do biletu mógłbym się dorzucić.

Tyle wygrać.

 

Co do tematu,nie doskwiera,dobre jest.

wow jaki powiew optymizmu chlopcy nie poznaje was czyzby to prima aprilis :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieno,jak na moje,nie łudźmy się...Szata graficzna,ma spory wpływ,zwłaszcza na 1 wrażeniu,początku,zwykle na tym często opiera się nasza ocena innej osoby jako potencjalnej/go partnerki/ra później również,jednakowoż z czasem,jeśli 1 górki lodowe zostaną rozyebane,bardziej liczy się już to,co pod kopułą zainstalowane,czy to ten osobnik/czka z ładną obudową,posiada równie ładne to coś pod pokrywą,albo choć częściowo,jak to na zewnątrz.

Z tego,wtedy owszem coś będzie.

 

Aczkolwiek jeśli patrzeć czysto praktycznie,na wygląd,osobowość i resztę, i odciąć osobowość,to zdecydowanie statystycznie,większym zainteresowaniem będzie cieszył się ten szczupły,koks,wysportowany.

Jednak pikna powłoka,jak ma się pod beretem nasrane (negatywnie),to z tego nic nie bydzie.

No chyba że komuś zależy tylko by móc się przespać z atrakcyjną fizycznie osobą,czy jest z ową osobą tylko dla wyglądu,to sorry,takie coś daleko nie zajedzie i jest o kwadratowy kant dupy potłuc.

 

Przyjaźń jest o tyle lepsza,że czynnik zwany wyglądem jest bez znaczenia raczej (Albo ja jestem dziwny) i jeśli chodzi o relacje czysto przyjacielskie,zwisa mi,jak kto wygląda.

Ja to i wygląd i osobowość mam bardzo kiepskie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To czy atrakcyjny to kwestia wzgledna. Kazdego jara co innego. Mnie nie pociagaja piekni faceci, nigdy tacy mnie nie pociagali, tacy z katalogu. Facet musi miec cos, osobowosc. Jak sie zajebiscie rusza to juz odlot. Zajebiscie znaczy na luzie. No i wystraczy jak ma piekne usta. Zreszta spotkalam chlopakow, ktorzy byli bardzo przystojni a nawet nie zdawali sobie z tego sprawy bo zakompleksieni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Perplessa, zgadzam się. Zresztą najbardziej pociągający są pewni siebie mężczyźni. Przynajmniej dla mnie. Raczej nie zwróciłabym uwagi na takiego, który siedzi w kącie, milczy, nie bawi się, jest zestresowany. Raczej tacy nie powinni liczyć, że jakaś ich poderwie. To faceci są od podrywania :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Perplessa, zgadzam się. Zresztą najbardziej pociągający są pewni siebie mężczyźni. Przynajmniej dla mnie. Raczej nie zwróciłabym uwagi na takiego, który siedzi w kącie, milczy, nie bawi się, jest zestresowany. Raczej tacy nie powinni liczyć, że jakaś ich poderwie. To faceci są od podrywania :)

To po pierwsze a po drugie dzieli się takich na 2 oddzielne typy: tacy co dostają buziaka i tacy co dostają w mordę:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×