Skocz do zawartości
Nerwica.com

Samotność


ixi

Rekomendowane odpowiedzi

nie zasługuje się na miłość

 

A co to za tekst w ogóle? Jesteście jakimiś potworami, krzywdzicie namiętnie innych? To raczej nie jest dobre określenie. Na miłość każdy zasługuje i w pary łącza się różne osoby... Może po prostu z różnych powodów trudno wam budować trwałe relacje z innymi albo nie chcecie wchodzić w związki?

 

Sam jestem samotny i coraz bardziej jestem przekonany, że do związku się nie nadaję (lub już nie nadaję), co przy mojej emocjonalności i dziwnej wrażliwości bywa cholernie bolesne... Ale w życiu bym o sobie, albo o kimś nie powiedział, że nie zasługuję na miłość. Nie rozumiem was.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znasz zadnego puszystego

znam ale wyjatki wyjątkami a reguła regułą. Gruby facet zawsze będzie statystycznie mniej atrakcyjny dla kobiet niż szczupły albo wysportowany. A to szczególnie jest prawda wśród nastolatków bo dla nich wygląd jest wazniejszy niż dla ludzi powiedzmy koło 30tki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znasz zadnego puszystego

znam ale wyjatki wyjątkami a reguła regułą. Gruby facet zawsze będzie statystycznie mniej atrakcyjny dla kobiet niż szczupły albo wysportowany. A to szczególnie jest prawda wśród nastolatków bo dla nich wygląd jest wazniejszy niż dla ludzi powiedzmy koło 30tki.

można być grubym i wysportowanym np. kulomioci, sztangiści, walczący w sumo, zapasach, mma :mrgreen:

A co do wyglądu to rzeczywiście z wiekiem jego rola maleje ale akurat to mi specjalnie nie odpowiada bo z dwojga złego to mam lepszy wygląd niż inne cechy ważne u faceta typu zaradność, dojrzałość, męskość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Harry Haller, :brawo:

 

Gruby facet zawsze będzie statystycznie mniej atrakcyjny dla kobiet niż szczupły albo wysportowany.

etam... mierzysz swoja miarka bo masz hopla na puncie wagi. Puszysty, pewny siebie facet z poczuciem humoru i bedacy w porzadku ma wieksze szanse na dziewczyne niz wysportowany dupek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Harry Haller, ale niektóre osoby nie powinny wiązać się dopóki same nie uporają się ze sobą. Wtedy świadomie nieswiadomie krzywdzą drugą osobę.

 

Ale to akurat nie ma nic wspólnego z tym, czy się na coś zasługuje, czy nie. Bo i jak się zasługuje na miłość? Człowiek jest tylko człowiekiem, nie przesadzajmy. A miłość, właściwie mało racjonalna jest. Nie zawsze mamy wpływ na kto i kiedy nas nią obdarzy, a my obdarzymy jego i na odwrót.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Harry Haller, ale niektóre osoby nie powinny wiązać się dopóki same nie uporają się ze sobą. Wtedy świadomie nieswiadomie krzywdzą drugą osobę.

 

 

ja np nie chce sie teraz z nikim wiązać, chociaż są pokusy to tak naprawde nie chce tego.

 

-- 26 mar 2014, 22:49 --

 

Harry Haller, :brawo:

 

Gruby facet zawsze będzie statystycznie mniej atrakcyjny dla kobiet niż szczupły albo wysportowany.

etam... mierzysz swoja miarka bo masz hopla na puncie wagi. Puszysty, pewny siebie facet z poczuciem humoru i bedacy w porzadku ma wieksze szanse na dziewczyne niz wysportowany dupek

 

ja mam porownanie tego jak bylem wysportowany i jak jestem gruby... nawet nie wiem czy pisac jak to sie przeklada na powodzenie bo to jest dla mnie oczywista oczywistosc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam leki do wymiany

 

-- 26 mar 2014, 23:11 --

 

tez ze wzgledu na wplyw na metabolizm i odchudzanie

 

-- 26 mar 2014, 23:14 --

 

na sympatii mam napisane 'niesmialy' chociaz nichuja to do mnie nie pasuje, ale jakos trzeba podciagnac to 'zamulenie' bo przeciez nie napisze ze to od lekow na schizo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

etam... mierzysz swoja miarka bo masz hopla na puncie wagi.

wagi? waga jest bez znaczenia, mam hopla na punkcie wyglądu i zdrowia

 

-- 26 mar 2014, 23:26 --

 

nawet nie wiem czy pisac jak to sie przeklada na powodzenie bo to jest dla mnie oczywista oczywistosc

napisz bo dla Candy to jest niezrozumiałe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety wygląd bardzo się liczy i to w pewien sposób naturalne i ewolucyjne, ale są różne zboczenia i wyjątki - mój współlokator wygląda strasznie i nie lubi siebie ale jest w szczęśliwym związku, da się [: za to atrakcyjne osoby często nie mają szczęścia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nawet nie wiem czy pisac jak to sie przeklada na powodzenie bo to jest dla mnie oczywista oczywistosc

napisz bo dla Candy to jest niezrozumiałe

 

mozemy pogadac o tym w realu postaram sie otworzyć dla Was ;)

i nie, nie polubie siebie, nie chodzi tylko o wyglad

 

-- 26 mar 2014, 23:55 --

 

PJT, nie leki do wymiany tylko dieta

leki z powodu zamulenia, jednak tisercin robi swoje, klomipramina też nie jest niewinna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieno,jak na moje,nie łudźmy się...Szata graficzna,ma spory wpływ,zwłaszcza na 1 wrażeniu,początku,zwykle na tym często opiera się nasza ocena innej osoby jako potencjalnej/go partnerki/ra później również,jednakowoż z czasem,jeśli 1 górki lodowe zostaną rozyebane,bardziej liczy się już to,co pod kopułą zainstalowane,czy to ten osobnik/czka z ładną obudową,posiada równie ładne to coś pod pokrywą,albo choć częściowo,jak to na zewnątrz.

Z tego,wtedy owszem coś będzie.

 

Aczkolwiek jeśli patrzeć czysto praktycznie,na wygląd,osobowość i resztę, i odciąć osobowość,to zdecydowanie statystycznie,większym zainteresowaniem będzie cieszył się ten szczupły,koks,wysportowany.

Jednak pikna powłoka,jak ma się pod beretem nasrane (negatywnie),to z tego nic nie bydzie.

No chyba że komuś zależy tylko by móc się przespać z atrakcyjną fizycznie osobą,czy jest z ową osobą tylko dla wyglądu,to sorry,takie coś daleko nie zajedzie i jest o kwadratowy kant dupy potłuc.

 

Przyjaźń jest o tyle lepsza,że czynnik zwany wyglądem jest bez znaczenia raczej (Albo ja jestem dziwny) i jeśli chodzi o relacje czysto przyjacielskie,zwisa mi,jak kto wygląda.

Bez extremów oczywiście,przyjaźń przyjaźnią,charakter charakterem,ale jak ktoś wbija w miejsce publiczne z zapachem krowich placków,to raczej byłoby trochę siary,pokazać się z kimś takim D: .

 

koniec "mundrości" D:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie zasługuje się na miłość

 

A co to za tekst w ogóle? Jesteście jakimiś potworami, krzywdzicie namiętnie innych? To raczej nie jest dobre określenie. Na miłość każdy zasługuje i w pary łącza się różne osoby... Może po prostu z różnych powodów trudno wam budować trwałe relacje z innymi albo nie chcecie wchodzić w związki?

 

Sam jestem samotny i coraz bardziej jestem przekonany, że do związku się nie nadaję (lub już nie nadaję), co przy mojej emocjonalności i dziwnej wrażliwości bywa cholernie bolesne... Ale w życiu bym o sobie, albo o kimś nie powiedział, że nie zasługuję na miłość. Nie rozumiem was.

 

Heh a co mam o sobie myśleć jeśli nikt mnie nie chce??

 

ze to przypadek,że jestem wartościowy tylko nikt tego nie dostrzega.Widać jestem wadliwy i kobiety to czują i uciekają od takich jak ja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wystarczy polubic siebie zeby przelozylo sie to na atrakcyjnosc

no, to takie /cenzura/ proste przecież

najedzony nie zrozumie głodnego więc daj sobie spokój dobrze?

Nieno,nastawienie też tam jakieś znaczenie ma,utrzymać przy sobie ma szanse na dłuższą metę ma ten przeciętny,z lekką nadwagą ale jakimś tam optymistycznym nastawieniem i względnie "dobrym " charakterem,niźli mhroczny przystojniak,który na początku jest ciekawy,ale potem okazuje sie ponurakiem totalnym,dupkiem itd.

 

Aaa poyebane to wszystko,szczera przyjaźń jest chyba lepsza D:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyjaźń jest o tyle lepsza,że czynnik zwany wyglądem jest bez znaczenia raczej
No i niby można w tym upatrywać bądź co bądź swego rodzaju szanse chyba że ktoś nie zamierza się posuwać dalej (jak w moim przypadku). Często kobiety po nieudanych związkach szukają pocieszenia wśród najbliższych czyli np przyjaciół. Czasem takie oswajanie się ze sobą i świadomość że ta druga osoba jest zawsze przy Tobie odkrywa te wartości które od razu kiedy szuka się partnerki do związku raczej nie zostałyby zauważone :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×