Skocz do zawartości
Nerwica.com

Samotność


ixi

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, carlosbueno napisał:

zdrowej i szczęśliwej 120 kilogramowej kobiety.  

Pozostawię to bez komentarza.

2 minuty temu, Letmego26 napisał:

Mozesz byc smutasem i poznac kobiete.Ludzie chorzy tez poznaja kobiety.

Czegoś tu nie rozumiesz. Tu chodzi ile tych kobiet chcesz poznawać tygodniowo. Jakie te kobiety chcesz poznawać. Czy chcesz poznawać piękne kobiety kilka razy w tygodniu. Czy jedną na 5 lat. Chorowitego grubaska. No wiesz każdy ma swoje ambicje, aspiracje.

Jednak mówiłem tu o ATRAKCYJNOŚCI, czymś co przyciąga do Ciebie płeć przeciwną, która jak ty też ma swoje potrzeby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, arahja7 napisał:

Jest 🙂 I sama powiedziałaś co. Radykały są wszędzie i najgłośniej krzyczą a wojna o wolność skończyła się dawno temu.

Cóż, całkiem wygodne stwierdzenie, jak się mieszka w Europie. Jednak są kraje, gdzie wojna o wolność się nie skończyła ;). 

Feminizm zrobił wiele pod względem kulturowym, historycznym, politycznym dla kobiet. Nie rozumiem nigdy kobiet, które na niego psioczą, ale... W końcu każdy ma prawo do swoich poglądów.

A że są radykalni przedstawiciele - no tak. Tak samo jak wśród konserwatystów, lewicowców, ateistów, protestantów, katolików itd. 

Cóż, cieszę się, że ktoś w końcu rozpracował tę tajemną wiedzę, co jest atrakcyjne dla płci przeciwnej. Przynajmniej wiemy, że 80% tego forum może w ogóle zapomnieć o jakiejkolwiek atrakcyjności - a więc od dzisiaj dres, tłuste włosy i fast foody. Zastanawiające jest to, jak wygłaszane są w tym wątku opinie, które co niektórzy chcą przedstawić jako obiektywne prawdy, unikając zwrotów typu "według mnie", "moim zdaniem", a odsyłając innych, niedorobionych użytkowników do książek. Bo w końcu to książki mówią najwięcej o relacjach międzyludzkich. Tak właśnie jest.

Edytowane przez alicja_z_krainy_czarów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Dragon Ball napisał:
15 minut temu, carlosbueno napisał:

zdrowej i szczęśliwej 120 kilogramowej kobiety.  

Pozostawię to bez komentarza.

Aż tak niepoprawny politycznie jestem 😜

Niektórzy faceci lubią takie grubsze, ale bądźmy szczerzy 95% odrzuci nawet jak jest miła i inteligentna.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Dragon Ball napisał:

No widzisz, bo otyłość kojarzy się z chorobami, co jest przeciwieństwem zdrowia. Mówiłem, to czy spełniasz te dwie cechy widać na pierwszy rzut oka.

Niby tak, ale w młodym wieku takie grubaski bywają czasem całkiem zdrowe, myślałem bardziej o własnym samopoczuciu  niż o opinii innych.  U mnie w pracy gdzieś 60-70% kobiet jest gruba( wyraźna nadwaga lub otyłość) , fakt że zwykle po 40-ce są i mają często już dorosłe dzieci, może w młodości takie nie były i wydają się być szczęśliwe i nawet nie uważają że za dużo ważą.   

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@alicja_z_krainy_czarów

Masz przed sobą dwóch facetów:

Jeden jest pełen energii, ma ten błysk w oku, jak do czegoś dąży to widać po nim pełne zaangażowanie, charymę, poświęcenie, ma zdrową cerę, na twarzy ma uśmiech, jest w miare dobrze zbudowany, nie ma nadwagi, optymistyczny, ma pewny siebie głos

Drugi jest przygarbiony, smutny, lekko otyły, wiecznie narzeka na co tylko się da - na rząd, policję, pracę

Z którym umówiłabyś się na randkę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DragonBall powierzchownosc straszna.Zalozmy teoretycznie ze ten pierwszy wlasnie wygral wczesniej w lotka,a przedtem mial depresje,a ten drugi byl jak ten pierwszy tylko zona i dzieci mu zginely w wypadku .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Dragon Ball napisał:

@alicja_z_krainy_czarów

Masz przed sobą dwóch facetów:

Jeden jest pełen energii, ma ten błysk w oku, jak do czegoś dąży to widać po nim pełne zaangażowanie, charymę, poświęcenie, ma zdrową cerę, na twarzy ma uśmiech, jest w miare dobrze zbudowany, nie ma nadwagi, optymistyczny, ma pewny siebie głos

Drugi jest przygarbiony, smutny, lekko otyły, wiecznie narzeka na co tylko się da - na rząd, policję, pracę

Z którym umówiłabyś się na randkę?

Ja jestem miksem tych 2 osób, jak chyba większość ludzi. Garbię się niestety( od ciężkiej pracy😜 )  ale jestem w miarę zbudowany, mam zwykle  uśmiech na twarzy ale też czasem ponarzekam. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Dragon Ball napisał:

Jeden jest pełen energii, ma ten błysk w oku, jak do czegoś dąży to widać po nim pełne zaangażowanie, charymę, poświęcenie, ma zdrową cerę, na twarzy ma uśmiech, jest w miare dobrze zbudowany, nie ma nadwagi, optymistyczny, ma pewny siebie głos

Drugi jest przygarbiony, smutny, lekko otyły, wiecznie narzeka na co tylko się da - na rząd, policję, pracę

-,,,a trzeci to Ty Mistrzu /

 -czwarty to ja , który przed chwilą trafił w Lotto 3 miliony ,

 -a piąta to Ty ze swojego lustra .

 ,,, -

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Dragon Ball napisał:

Drugi jest przygarbiony, smutny, lekko otyły, wiecznie narzeka na co tylko się da - na rząd, policję, pracę

To opis jednego z moich szefów, garbi się strasznie, otyły a ma dopiero 30 lat, mówi cicho jak ściskam mu dłoń to myślę że mu ją połamię tak ma słabą. No ale jest bogaty i ma żonę o wyglądzie supermodelki.  😊

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz, carlosbueno napisał:

To opis jednego z moich szefów, garbi się strasznie, otyły a ma dopiero 30 lat, mówi cicho jak ściskam mu dłoń to myślę że mu ją połamię tak ma słabą. No ale jest bogaty i ma żonę o wyglądzie supermodelki.  😊

Bo mam kasę, gdyby nie pieniądze, nie miałby nic. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, hankm napisał:

Bo mam kasę, gdyby nie pieniądze, nie miałby nic

Za pieniądze kupisz jedynie czas kobiety, żeby kupić jej emocje musisz mieć w miarę atrakcyjny wygląd i odpowiednią osobowość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Dragon Ball napisał:

@alicja_z_krainy_czarów

Masz przed sobą dwóch facetów:

Jeden jest pełen energii, ma ten błysk w oku, jak do czegoś dąży to widać po nim pełne zaangażowanie, charymę, poświęcenie, ma zdrową cerę, na twarzy ma uśmiech, jest w miare dobrze zbudowany, nie ma nadwagi, optymistyczny, ma pewny siebie głos

Drugi jest przygarbiony, smutny, lekko otyły, wiecznie narzeka na co tylko się da - na rząd, policję, pracę

Z którym umówiłabyś się na randkę?

Ale ja nawet nie twierdzę, że Ty nie masz racji, bo mam podobną opinię - uważam, że szczęście jest bardzo atrakcyjne, bardziej niż miliony na koncie. Natomiast to forum ludzi z depresją, nerwicą, gdzie mało kto jest zdrowy i szczęśliwy. To, co napisałeś, jest mało podbudowujące, bo wychodziłoby na to, że większość osób tutaj nie ma szans na związek . A poza tym - to Twoja subiektywna opinia ;) a napisałeś, jakby to była prawda objawiona. Tylko do tego się "przyczepiłam" tak naprawdę. 

Moim zdaniem jednak większość ludzi kieruje się wyglądem na początku. Nie da się na pierwszy rzut oka ocenić, czy ktoś jest szczęśliwy i zdrowy, ale owszem, szczęśliwi ludzie mają "przyciągającą" energię. 

A co do odpowiedzi na to pytanie, to przedstawiłeś skrajne alternatywy 😜 jako jednak nie całkiem zdrowa na umyśle chyba nie byłabym atrakcyjna dla osoby numer jeden, a z drugą owszem, nie umówiłabym się, bo mam alergię na narzekających ;)

Edytowane przez alicja_z_krainy_czarów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, weltschmerz napisał:

Ja znam lekko niepełnosprawnego faceta, który ma żonę, ale bardzo grubą.

Och Ziuta, dziś życie me przegrane jest 
Przegrane jest przez jedną noc
Och Ziuta, naprawdę nie wiem jak się pozbyć
Jak się pozbyć ciebie stąd
Urodę świnki Piggy masz
Wagą przewyższasz nawet ją
We śnie mnie straszy twoja twarz
A wszystko to przez jedną noc
Och Ziuta, ja wiem, że nie ma brzydkich kobiet
Tylko wina czasem brak
Lecz Ziuta, gdy wytrzeźwieje człowiek
Wtedy inny gust ma, inny smak

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Xonar napisał:

Za pieniądze kupisz jedynie czas kobiety, żeby kupić jej emocje musisz mieć w miarę atrakcyjny wygląd i odpowiednią osobowość.

Ten mój szef był kiedyś chudszy, z twarzy nawet dość przystojny, po ślubie się tak zapuścił, no ale nawet teraz z taką pozycja i kasą miałby powodzenie.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Xonar napisał:

Za pieniądze kupisz jedynie czas kobiety, żeby kupić jej emocje musisz mieć w miarę atrakcyjny wygląd i odpowiednią osobowość.

Dokładnie i tego wszystkiego mi brakuje. Czyli co pozostaje mi albo położyć się do grobu już dziś, albo korzystać z dziwek, albo w końcu pogodzić się z tym że mam być sam i koniec kropka i zamknąć się głęboko w sobie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×