Skocz do zawartości
Nerwica.com

Samotność


ixi

Rekomendowane odpowiedzi

Gość weltschmerz
5 minut temu, Karalajna napisał:

To akurat idealnie, bo hankm nienawidzi kobiet, więc na pewno nie będzie chciał rozmawiać o związkach damsko-męskich 🙂

No cóż, dla wielu "broken-straight guy" jest marzeniem, oczywiście ściętej głowy. :D

Edytowane przez weltschmerz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, weltschmerz napisał:

preferuję trochę inną konfigurację.

chyba kolejna piątka :) w końcu ktoś "normalny" :D

13 minut temu, weltschmerz napisał:

Przecież to nie jest takie czarno-białe, że jest ciapciak bez pracy i u mamusi na pokoju albo wygraniec na dobrym stanowisku. Jest wielu facetów, którzy może i nie są lifehackerami, ale nie są też ciapciakami, których trzeba prowadzić za rączkę.

Ja wiem :) Ale w gruncie rzeczy chodzi o to, że jak prowadzisz ciapciaka za rączkę to ten zapiera się nogami jak dziecko. Chyba nie chce mi się tego tłumaczyć na konkretnych przykładach, po prostu ciapciak tez musi mieć coś do zaoferowania poza samym jestestwem. No cokolwiek. Większość unika nawet wspierania, wszystko działa tylko w jedną stronę. Takich sobie wybieram ale że nie chcę z takimi być to się pożalę w tym temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość weltschmerz
6 minut temu, arahja7 napisał:

chyba kolejna piątka 🙂 w końcu ktoś "normalny" :D

No, ale chyba też nie twoja bajka, bo piszesz o ciapciakach płci męskiej, będąc płci żeńskiej. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, arahja7 napisał:

znowu wszyscy sobie dopowiadają jak chcą xD

to nie było konkretnie do ciebie :D tak sobie pojęczałem tylko :D  ale w sumie to dobrze że tak się działo dzięki temu teraz mam te wszystkie związkowe sprawy no wiadomo gdzie xD

zresztą jak mam się czuć samotny jak mam was 😍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość weltschmerz
4 minuty temu, arahja7 napisał:

a to nie wolno stwierdzić, że się było w związku tylko z niedoszłymi artystami (plus parę cech) które określiło się jako "ciapciak"?

Skupiłem się na płci. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, alicja_z_krainy_czarów napisał:

Cóż, cieszę się, że ktoś w końcu rozpracował tę tajemną wiedzę, co jest atrakcyjne dla płci przeciwnej. Przynajmniej wiemy, że 80% tego forum może w ogóle zapomnieć o jakiejkolwiek atrakcyjności - a więc od dzisiaj dres, tłuste włosy i fast foody. Zastanawiające jest to, jak wygłaszane są w tym wątku opinie, które co niektórzy chcą przedstawić jako obiektywne prawdy, unikając zwrotów typu "według mnie", "moim zdaniem", a odsyłając innych, niedorobionych użytkowników do książek. Bo w końcu to książki mówią najwięcej o relacjach międzyludzkich. Tak właśnie jest.

No. Ale na tym forum tak zawsze było. Nie licz na sensowną dyskusję opartą na jakiejś wiedzy. Większość to albo narzekanie dlaczego płeć przeciwna mnie nie chce albo elaboraty "ekspertów" na temat tego dlaczego wybiera jakiś konkretny (ten najgorszy) typ. Pomiędzy tym pojedyncze głosy, że to nie tak, że życie nie takie proste, że każdy ma szansę itd. A potem kolejny wątek i to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, phœnīx napisał:

Nie licz na sensowną dyskusję opartą na jakiejś wiedzy...albo elaboraty "ekspertów"

a ja myślałem że doświadczenie to najlepsza wiedza jaką można w życiu zdobyć 🙂 bo nauczyć się to i szympans potrafi jak srać do kuwety xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, KotJaroslawa napisał:

a ja myślałem że doświadczenie to najlepsza wiedza jaką można w życiu zdobyć 🙂 bo nauczyć się to i szympans potrafi jak srać do kuwety xD

Nie jest 🙂 Poza tym trzeba umieć z doświadczenia wyciągać prawidłowe wnioski.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Typowa kobieta ,nie wie czego chce.I tak,wybierasz typa ktory daje Ci wsparcie (ciapatego) ,on Cie wspiera emocjonalnie ,a z drugiej strony gardzisz nim ,bo wolisz wladczych,z kolei wladczy nie da Ci takiego wsparcia .Sytuacja patowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Karalajna napisał:

Myślę, że @arahja7chodziło o coś innego, gdy pisała ,,ciapciak" A ciapatego to być może chciałaby (tak Polacy nazywają w Anglii hindusów 🙂

Niekoniecznie tylko Hindusów, ogólnie nie czarnych,  nie białych i nie żółtych.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×