Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

adam_s, do matury kwestia podejścia, tak samo do studiów i dalszego życia, lepiej twardo się trzymać, wierzyć w swoje siły niż wszystkiego unikać. Przecież nerwica nie z tego wynika, że jest świat na każdego z nas za trudny, ale z tego, że nie stawiliśmy mu oporu i pozwoliliśmy sobie wpaść w wir obaw i lęków związanych z życiem codziennym. Takie coś przecież wykańcza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj wstalem i jak zawsze zj**** humor i niechec do wszystkiego, mysl "ku*** kolejny dzien"... pozatym dzisiaj myslalem co by to bylo gdybym wygral milion zlotych... i stwierdzilem ze nawet to za bardzo by mnie nie ucieszylo;/ po prostu chcialbym juz byc zdrowy, nie miec derealizacji,depersonalizacji,lęków, absurdalnych i natretnych mysli... porazka:( to jak narazie najwazniejsze... i powiem ze jakbym mial wybierac to zamiast pieniedzy wybralbym zdrowie psychiczne... a wy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj wstalem i jak zawsze zj**** humor i niechec do wszystkiego, mysl "ku*** kolejny dzien"... pozatym dzisiaj myslalem co by to bylo gdybym wygral milion zlotych... i stwierdzilem ze nawet to za bardzo by mnie nie ucieszylo;/ po prostu chcialbym juz byc zdrowy, nie miec derealizacji,depersonalizacji,lęków, absurdalnych i natretnych mysli... porazka:( to jak narazie najwazniejsze... i powiem ze jakbym mial wybierac to zamiast pieniedzy wybralbym zdrowie psychiczne... a wy?

Też tak kiedyś myślałem, a nawet posunąłem się dalej i stwierdziłem że wolałbym być zdrowym bezdomnym śpiącym na dworcu gdyby tylko była taka mozliwość wymiany swojej choroby na takie życie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już pisałem, mam podejrzenie choroby wrzodowej, bądź innego choróbska które wywoływało u mnie najróżniejsze objawy żołądkowe ( a psychiatrzy nazwali to nerwicą :? ). I jakoś z jednej strony się cieszę, bo jak diagnoza zostanie postawiona to dostanę leki, które ulżą tym problemom i będę wolny od "nerwicy". A z drugiej to jednak sama świadomość że jestem chory na coś dość poważnego mnie przeraża i sam już nie wiem czy lepiej mieć chory żołądek czy zaburzenia lękowe..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

alepysiak5, offtopic, jeśli miałbym jedno mieć a brakowało mi drugiego to oczywiście że wybrałbym zdrowie. Pieniądze są na szczycie piramidy potrzeb, zdrowie to jeden z podstawowych fundamentów i bez niego potrafi się wszystko zawalić, także należy nad nim pracować i walczyć, żeby zawsze było ok ;)

adam_s, może to nie jest aż tak poważne, oby się tylko lekarze wykazali i to wyleczyli. Może być i tak, że objawy żołądkowe w twoim przypadku są stresogenne, co moim zdaniem nerwicy nie oznacza. Głowa do góry ;)

 

Wreszcie przyjechałem do domciu, wakacje, aż mi dziwnie że nagle taki luz, żadnych poważnych obowiązków, termin nie goni terminu, mówiąc krótko relax :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj wstalem i jak zawsze zj**** humor i niechec do wszystkiego, mysl "ku*** kolejny dzien"... pozatym dzisiaj myslalem co by to bylo gdybym wygral milion zlotych... i stwierdzilem ze nawet to za bardzo by mnie nie ucieszylo;/ po prostu chcialbym juz byc zdrowy, nie miec derealizacji,depersonalizacji,lęków, absurdalnych i natretnych mysli... porazka:( to jak narazie najwazniejsze... i powiem ze jakbym mial wybierac to zamiast pieniedzy wybralbym zdrowie psychiczne... a wy?

 

Taka jest prawda ja oddałbym wszystko, no może prawie wszystko za uwolnienie się od choroby, a odnośnie weekendu przed sobotnią imprezą jaką miałem było tak ciężko, że zanim przyszli znajomi już marzyłem o tym żeby wyszli i żebym miał spokój, ale jak już byli wszyscy to jakoś nie było najgorzej, nawet jakiś uśmiech się kilka razy pojawił, ale co z tego dzisiaj znów koszmar do 14 nie zrobiłem nic tylko myślałem o chorobie i lękach, potem chwila przerwy teraz jak to pisze znowu to samo...lęk nawet nie wiem już przed czym i ogólnie myślenie "wszystko jest do dupy i nie ma żadnej nadziei żeby było lepiej", jutro zadzwonie do lekarza się skonsultować co tymi lekami (biore antydepresant od miesiąca) bo wydaje mi się że nic się nie zmienia. pozdrawiam !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dzień przeleniony na całego w domu (pierwszy taki od dawna). A od jutra trzeba się będzie za coś wziąć bo lenistwo się szybko jednak nudzi :P

Święta prawda.. Ja się obijam cały czas i ciągle mi się nudzi. Najgorsze jest to że nie mam za bardzo czym się zająć niż siedzeniem przy kompie całymi dniami. Większośc znajomych wyjechała i wyszło na to że nie mam kompletnie nic do roboty. Bo w samotnym spacerowaniu jakoś nie znajduję przyjemności.

Dzisiejszy dzień koszmarny, moje samopoczucie żołądkowe sięga dna.. Nie wytrzymam do wtorku - wtedy najbliższa wizyta u gastrologa.. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie całkiem ok. W sobotę na dyskotece/potańcówie poznałem dziewczynę dzisiaj też byliśmy na imprezie, i mam nadzieję że utrzymam tą znajomość.

Dotąd myślałem że nie mam szansy na takie coś, i nawet nie żyłem nadzieją... Jednak człowiek z nerwicą może jako tako funkcjonować, o dziwo w jej towarzystwie duża część lęków po prostu zniknęła..... dziwne bardzo dziwne bo zazwyczaj było zupełnie na odwrót. Chyba to zasługa kilku ostatnich sesji na terapii...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Offtopic w tym temacie nie jesteś dziwny.Zresztą w ogóle nie jesteś dziwny.

Mnie dzisiaj nie dosc,że dobily zakochane pary to jeszcze na dodatek takie dwie dziewczyny śmiały się ze mnie...

Nienawidze siebie i najchętniej zaszył bym sie gdzies i w ogóle ludziom nie pokazywał bo najwyrażniej według ludzi z reala budze tylko odrazę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

opisz jakos swoją horobe człowieku nerwico, jestem ciekaw jak to wygląda u innych bo mi to juz tylko sznurek został, tez sie ze mnie śmieją dziewczny, w głembi duszy chce je pognac, kulturalnie odpowiedzieć ze są pustymi smarkaczami, ale nie jestem wstanie depresja u mnie żądzi, i powiem ci ze jak widziałem parę jeszcze jakieś dwa lata temu to mi to nie przeszkadzało byłem pewny ze i mnie to jeszcze spotka, teras czuje to samo jedno wielkie wkur...nie na siebie na nich,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

opisze w wielkim skrócie:mam nerwice fobie społeczną i depreche...nienawidze siebie,tego kim jestem,nienawidze tego jak wyglądam a wszystko przez to że nigdy nie miałem znajomych przyjaciol na realu,ludzie zawsze mnie wyzywali poniżali,śmiali się ze mnie i tak zostało w duzej mierze do dziś....no i nienawidze siebie za to że nie potrafie sie zmienic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mnie ludzie hyba lubili byłem smieszkiem w klasie az do czasu gdy dostrzegłem ze tak naprawde to nikt nie brał mojej osoby na powaznie,o fajnie pajacyk , zaczeło mnie to bolic zmieniłem sie djametralnie, z dnia na dzien ogarneła mnie depresja, nie nawisć do siebie samego nie jestem głupi ale jak spotykałem sie z ludzmi chciałem zeby było wesoło no i było tylko, jak sie rozchodzilismy oni smiali sie zemnie, sam hyba jestem sobie winny, teras boje sie przyjaciuł nowych osub, jestem warjatem , w towarzystwie drugiej osoby nie daj boze kilku nie umiem skleic juz nawet sensownego zdania, mam potworny wir w bani ktury przenosi mnie w inny wymiar, jestem ciągle speszony mam drgawki rąk bule brzuchagłowy jakies hlerne kucie raz płuca raz serca, czasem głowa mi puchnie ciągle zle, i co dalej masz panie nerwico sposub na takie shizy oczywiscie to wszystko co tu pisze jest w małym skrucie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×