Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

integralny, witam! A ja się dziś ładnie opaliłam... Mimo że nie leżałam nigdzie plackiem a tylko chodziłam po łące próbując zrobić jakieś sensowne zdjęcie.

A ja się posmarowałam samoopalaczem...

 

No nic to, na jutrzejszy egzamin idę na uspokajaczach, a na 'pojutrzejszy' we wrześniu.

 

Jutro prześpię się jakieś 24 godziny a potem pomyślę, co zrobić ze swoim życiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cixi81, sama nie moge ich znalezc...:( pewnie tylko Cie zawialo, nie martw sie!! no chyba ze masz hipochandrie tak jak ja to juz gorzej:D ja dzis sie obudzilam, z kaszlem, katarem i bolem gardla i myslalam o najgorszym. na szczescie troche przeszlo.

Wykupilam sobie dzisiaj lek, ktory przepisal mi laryngolog.. PROMOLAN ktos to bral?? kurcze, on jest na nerwice.. ech boje sie go wziac, bo ma maksymalnie duzo skutkow ubocznych, a w polaczeniu z jakims tam lekiem moze spowodowac nawet ZGON! boje sie kochani :roll::roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kitty341-nigdy nie czytaj rubryki działania niepożądane w ulotkach bo od tego można naprawde się wystraszyć przed braniem leku,a w rzeczywistości działania niepożądane się nie pojawiają..

A zgon może nastąpić w przypadku kiedy łączy się dany lek z innym lekiem i to chyba na każdej ulotce piszą.Więc nie bój sie.Moja matka kiedyś brała Promolan i żyje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś napisac gdzie znajduja sie węzły chłonne pod pachą ?? nie wiem gdzie mam ich szukać :smile:

Chyba tam od przodu, gdzie jest takie ścięgno od pachy do piersi, to pod nim.

Ale lepiej się nie macać, bo się coś niestworzonego od razu "zdiagnozuje".

 

Dobra, jutro idę na egzamin po Sulpirydzie (hehe, i to nie swoim :P). Właśnie mi stan minął.

I albo od jutra będzie już fajnie, albo kurde nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

człowiek nerwica, Amy Lee, powodzenia jutro!!! trzymam za Was kciuki bardzo mocno juz od dzis! ;)

jakos boli mnie ten wezel chlonny po lewej stronie.. nie wiem co sie dzieje, jeszcze tak nie bolal. (nie jest to jakis bol nie do zniesienia, ale mnie to niepokoi..) jestem po piwie, wiec promolan zazyje chyba dopiero jutro.. :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kitty będzie dobrze, może to tak jak u mnie.. Też się boję ale może to nic poważnego!

A ja jutro zapierniczam po spis książek do budy, ale w sumie się nie boję bo busem już jeżdzę, w szkole chwilkę zabawię.. Nerwica mnie ostatnio bardziej śmieszy niż martwi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój dzisiejszy dzień.... :smile: Wstałam przed 4 i nie wiem po jakiego grzyba. Pewnie przez egzemę, która ostatnio mi bardzo dokucza i zostałam złapana na tym, że ją drapię przez sen :? Jak dostałam nerwicy to mi ta egzema właściwie nie znika. Zaobserwowałam też, że dostaję w tych miejscach zapalenia skóry po ataku, albo kilku, właściwie to gdy bardzo mnie wyczerpią. Robiłam takie wstępne testy na alergię i nic nie wykazały. Czy to możliwe, że taki stan zapalny skóry może pojawić sie ot tak sam z siebie, z powodu nerwów? Może ma ktoś podobnie?

Tak więc wstałam o tej 4 i zabrałam się za czytanie "Potęgi podświadomości" J. Murphego :mrgreen: I tak przemawiam do swojej podświadomości od rana i ćwiczę pozytywne myślenie, afirmuję się :P Zauważam rezultaty, potrafię się wyciszyć...ależ ta praca nad sobą jest ciężka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam z nerwów łupiez różowy, czerwone łuszczace sie plamy , jak mam silnego stresa zaraz jakas sie pojawia , a to staraszne juz ponad rok mam :cry: teraz mam na biodrach z jednej i drugiej strony , zrobily sie lekko brązowe koszmar, i jak tu sie rozebrac na plazy :?::oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

człowiek nerwica, Amy Lee, powodzenia jutro!!! trzymam za Was kciuki bardzo mocno juz od dzis! ;)

Dzięki *tuli*

 

Metodyka zaliczona na +3 na jedno pytanie dobrze umiałam, drugie było zupełnie bez sensu (takie bardziej z życia niż z treści wykładów), jedna pani z komisji się mnie dwa razy pytała czy się dobrze czuję :mrgreen:

 

A jutro na filozofię nie idę, pójdę sobie we wrześniu, bo formalnie nie ma "pierwszego" czy "drugiego terminu". No bo przepraszam, do jutra tobym nawet imion filozofów nie zapamiętała, a co dopiero ich nauki.

 

Wakacje sobie mam, na krzywy ryj.

Kupiłam melatoninę, herbatki ziołowe i węgiel, może mi organizm wynormalnieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amy Lee,

człowiek nerwica, zycze powodzenia i nie traćcie nadzieji będzie dobrze zycze aby ten trudny stresujacy okres jak najszybciej minął pozdrawiam trzymacjie się Polinka oj jak bys opisywała mnie tylko ze ja jestem do tego wiecznie bezrobotna i beznadziejna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden egzamin zaliczony ale z drugim mogą być klopoty bo sie okazało,że byl dzisiaj a ja sobie materiału nie wziałem i nie powtórzyłem i wyszło fatalnie ale będe jeszcze jutro walczył o to żeby jednak postawiono mi tróje.

Kurcze jakoś mi smutno dziś :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to życzę udanego wypoczynku :D

Ja swoją drogą też dziś wypoczęłam trochę... Usiadłam w parku nad rzeką, w cieniu drzewa i zaczęłam się zastanawiać kiedy ostatni raz tak naprawdę odpoczywałam... I doszłam do wniosku że 3 lata temu. No i wzięłam się ostro za walkę z natręctwami - są już niewielkie efekty!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×