Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

emme_4,chodzę do psycholożki na terapię poznawczo-behawioralną, jutro mam 4 wizytę. Do tego regularnie raz w miesiącu jestem u psychiatry, która leczy mnie farmakologicznie i "telefonicznie", mianowicie kiedy dostaję ataku mogę do niej dzwonić bądź kiedy jakikolwiek problem mi doskwiera. A co do mojej historii to problemy zaczęły się w połowie listopada, nagle w nocy miałem wrażenie, że serce mi się zatrzymuje i wpadłem w panikę. Od tego momentu zrobiłem 3 raz EKG (za każdym razem: rytm zatokowy-miarowy, normogram) ECHO serca (Echokardiogram prawidłowy. Nie ma cech wady serca ani kardomiopatii. Serce wydolne bez zaburzeń rytmu. HR w czasie badania 87/min) morfologia (wszystko w normie oprócz procentowej ilości neutrocytów acz lekarka powiedziała, że nie mam żadnych powodów do zmartwień. Neutrocyty te nieprocentowe były w normie) no i TSH ( wynik 0.68 czyli zajebisty, bo dla ludzi w moim wieku najważniejszy aby nie przekraczał 1). Biorę Seronil 30 mg dziennie. Do tego łykam Omegę 6 i SlowMag. Wcześniej brałem jeszcze Lorafen ale już odstawiłem. Jestem cholernie zmęczony, powtarzam to co powyżej po raz setny, bo w jakiś sposób przynosi mi to ulgę, nie wiem dlaczego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaspałam...

sciałam włosy, ufarbowałam na fioletowo :P teraz lece do lekarza (znowu) boje sie jak cholera ale co by mi nie powiedzial wygladam dzis pieknie wiec tym sie bede pocieszac :D

ewentualnie butelka wina :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie nie najlepiej dzisiaj jestem bardzo rozbita i taka wewnetrznie rozdygotana, czuje ,ze znowu wszystko we mnie płacze ta jak dzisiejszy dzień chmurami i deszczem za oknem tak bardzo moje myśli szybują daleko tam odemnie., do kogoś..

 

-- 28 lut 2012, 16:11 --

 

petruszka30,

tez bym Cie chciała zobaczyc w fiolecie, ma nadzieję ze bedzie dobrze u lekarza wszystko, daj znać co i jak pisz na gg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie nie najlepiej dzisiaj jestem bardzo rozbita i taka wewnetrznie rozdygotana, czuje ,ze znowu wszystko we mnie płacze ta jak dzisiejszy dzień chmurami i deszczem za oknem tak bardzo moje myśli szybują daleko tam odemnie., do kogoś..

 

tahela, u mnie też tak podobnie, i ta pogoda nie nastraja zbyt opymistycznie, do tego śnieg..

może jutro będzie słoneczko :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

okropny, strasznie nie chciało mi się iść na zajęcia, na zajęciach się zdołowałam bo było o pisaniu cv i o tym, jak to beznadziejnie z pracą, i że moje cv będzie do dupy, bo mam na koncie tylko praktykę, nawet w zainteresowaniach nie zabłysnę, w niczym w ogóle, a potem jak poszłam na wydział no to już w ogóle masakra, strasznie, strasznie, jeszcze się wkopałam przy prodziekan i kazała mi iść do niej drugi raz i już pod drzwiami się prawie popłakałam, a potem na przystanku, nie mam siłyyyyy na to, jestem beznadziejna, i zażeram to wszystko teraz, już obiad wpierniczyłam i 2 jabłka i jogurt i świnia ze mnie, i jeszcze boję się konfrontować z współlokatorkami, więc wychodzę z pokoju tylko jak wiem, że nie ma ich w kuchni........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vett, niby tak, nawet prowadząca nam mówi, że jeszcze mamy teraz szansę gdzieś się zaczepić, żeby to cv jakoś wyglądało... podsunęła nam nawet wyjazd do Skandynawii, bo tam ponoć mało mają ścisłowców 8) ale to taka odległa przyszłość, nawet nie wiem czy do niej dotrwam :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×