Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

amelia83, mmmm, a coś więcej? :)

 

mój dzień... byłam u lekarza, później u jeszcze jednego lekarza- lekarka napisała mi złe dane na zwolnieniu na uczelnię, w konsekwencji musiałam jechać jeszcze raz... !

Przynajmniej spędziłam jako tako 'aktywnie', a nie zalegałam w łóżku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amelio83, Wy jesteście takie młode...wszystko przed Wami jeszcze, dlatego walczcie o siebie, o spokój i szczęście. Dacie radę jeśli tylko będzie bardzo tego pragnąć.

 

Moja sytuacja jest zupełnie inna...ale pamiętam, gdy byłam w Waszym wieku, dwoje małych dzieci, a ja wyjść z domu nie mogę :hide::hide: . Psychoterapie nie były tak rozpowszechnione, jak teraz..ciągle tylko leki uspokajające i silna motywacja, jaką było szczęście dzieci. To wyrwało mnie ze szponów nerwicy na długi czas /oczywiście nie zupełnie, bo żyłam z mnóstwem objawów, które jakoś udawało mi się opanować, choć łatwo nie było/. Teraz z powodów hormonalnych wszystko wróciło z siła potworną, ale wracam do "żywych"...powoli mi udaje się.

Jestem na rencie, więc nawet nie mogę porównywać się z Wami, ale naprawdę bardzo dobrze to rozumiem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amelia83, uwierz mi, naprawdę to ma naprawdę znaczenie, ja jestem na troszkę innym etapie życia niż Wy...ale masz rację, choroba to choroba :(

 

Dziękuję baaaardzo za te piękne zwroty-słowa, skierowane do mnie...wzruszyłam się, bo to rzadkość. Ludzie nie za bardzo potrafią innych obdarowywać serdecznościami..tego zawsze mi brakowało w życiu..nie mówię oczywiście o najbliższych.

 

-- 25 lut 2012, 02:14 --

 

amelia83, ale za co przepraszasz???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×