Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

A ja mam takiego doła :( ,przez 2 tyg. było super,a w nocy miałam taki atak,obudziłam zaczął mi boleć żołądek,wypiłam nospe,nie zdąrzyłam dojść do wyra i zaczeło się...miałam tak szybki puls,że ledwo otdychałam,jak się trochę uspokoiło po wypiciu con coru,to zaczeły drętwiać ręce i nogi i to gdzieś przez godzinę,myślałam że umre :( ,pierwszy raz miałam tak mocny atak,jestem załamana,nie wiem co mam robić,w styczniu byłam u kardiologa,powiedział,że wszystko ok...,od 2.30 nie spałam,a na 16 muszę z synem jechać do lekarza bo ma38 gorączki,masakraaaaa :why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój dzień będzie bardzo długi.Dziś się nie kładę spać bo tym musiała o 3,30 godz. wstać.O 5.30 muszę wyjść z domu,iść 2.5 km po ciemku,po śniegu i błocie do przystanku by zdążyć na 9 h na komisję ZUSowską.Zgroza.Do tego jestem przeziębiona i mam gorączkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój dzień będzie bardzo długi.Dziś się nie kładę spać bo tym musiała o 3,30 godz. wstać.O 5.30 muszę wyjść z domu,iść 2.5 km po ciemku,po śniegu i błocie do przystanku by zdążyć na 9 h na komisję ZUSowską.Zgroza.Do tego jestem przeziębiona i mam gorączkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×