Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pijany?!...No to co?Wiekszosc znajduje w tym odwage..(Heja.)


SnowFlake

Rekomendowane odpowiedzi

Heja!Witam sie z Wami bo pewnie potrzebuje pomocy...choc od lat staram sie przekonac ze jednak pomocy nie potrzebuje...Mam 26 lat a "te dreczacze "drugie niechciane ja" MECZY mnie od 12..Zaraz,zaraz,zaraz...Jestem tu,zeby powiedziec Wam - Czesc,wiec Witam Was serdecznie.Mam nadzieje,ze uda mi sie tu znalezc odpowiedzi na moje liczne pytania i co najwazniejsze - porozumiem sie z kims "kto rozumie..Jeszcze raz witam i do przezytania

 

PS.Generalnie moimi "super zdolnosciami" sa : Natrectwa (uuuu...bardzo wstydliwe choc "niemozliwe"), Wstyd(lek przed zaczerwienieniem sie), bardzo,bardzo niska samoocena i przede wszystkim BRAK jakiejkolwiek motywacji:"a co z przyszloscia"..

 

PS2.Z ta motywacja dzieje sie o tyle dziwnie,ze hmm...kompletnie w siebie nie wierze ale:mieszkam w Anglii(SAM tu przyjechalem (?!),pracuje jako "care assistant" (kontakt z ludzmi?moja fobia?)...Zrobilem "ten wielki krok"... i mam sie calkiem niezle...

 

Gdyby nie...

 

Prosze...Dajcie mi wiare w "kogos kto wie,ze nie zwariowalem" i Dajcie mi znac czy ktos to przeczytal..chce tylko wiedziec czy ten "internetowy fenomen" dziala (zalosne..ale naprawde to chce wiedziec czy ktos to w ogole przeczyta..)

 

Ok,ok...przestaje marudzic.biore sie w garsc (prawda,ze denerwujace zdanko?;))i mowie Wam - Witajcie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yaaaaa!!Mam teraz naprawde wykrzywiona buzke w grymasie radochy..(wiekszosc z tego to pewnie alkohol...ale ta "reszta" to naprawde moje szczere uczucia)i choc nie moge was usciskac to w zamian zrobie cos co moze byc odebrane prez wiekszosc jak pewnie glupotka ale....dam Wam chociarz moje "oblicze" na http://snowflake1980.fotka.pl/ ...(?!) Proosze...nie odbirzcie tego jakos dziwnie(tia...portal jest dla dzieci itp) ale jest jedyne miejse w sieci gdzie mam jakies swoje "oblicze:

 

Dzieki...i sorki za moj alkohol..(pewnie za czeste "sorry" tez lezy tu w naturze niekturych heh..)

 

[ Dodano: Wto Paź 31, 2006 9:48 pm ]

ps.Ok,ok nie rozpisuje sie juz wiecej bo uciekam sprawdzic swoje leki "w terenie" do najblizszego pub'u heh..Sorki za bledy w pisowni ale dzieki mojej fobii nie ukonczylem mojej edykacji na zbyt wysokim poziomie (a moze to tylko...wymowka?)

 

Trzymacie sie moi wirtualni przyjaiele...Prawda pewnie jest,ze wiekszosc z Was zostanie moimi wiekszymi,prawdziwymi przyjaciolmi, niz moi "autentyczni" heh...

 

Czego zycz sobie i Wam...

 

papapa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielki buziak na powitanie :D

Zaglądaj często, pisz dużo, czytaj również, dystansuj się i "bierz" tylko to co może ci pomóc. Zrozumienie zawsze tu znajdziesz, ale badź też przygotowany na odrobinkę konstruktywnej krytyki ;)

Wiekszosc znajduje w tym odwage

Jedyne, co można znaleźc w butelce po jej opróżnieniu to grube dno, które zniekształca obraz rzeczywistości...Ale nie odwagę.

Przepraszam za umoralnianie, alkohol to dla mnie drażliwy temat :roll:

Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witaj w klubie. Nie wiem czy o to Ci chodziło, ale Twoje posty wywołują niezmiennie mój uśmiech. Może dlatego, że sama mam słabość do angielskich pubów. Oni jednak się umieją bawić, ech... A mieszkasz na wsi czy w mieście? To Dartford to chyba jakaś dziura, cosmi się wydaje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×