Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

raz próbowałam tzw. oddziału dziennego, ale zrezygnowałam z powodu apodyktycznej dyrektorki-psycholożki. Więcej nie próbowałam i teraz już się nie kwalifikuję chyba, a szkoda, bo bym sobie poodpoczywała trochę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

raz próbowałam tzw. oddziału dziennego, ale zrezygnowałam z powodu apodyktycznej dyrektorki-psycholożki. Więcej nie próbowałam i teraz już się nie kwalifikuję chyba, a szkoda, bo bym sobie poodpoczywała trochę

 

U nas jest fajny kierownik i opiekunki.Z dziewczynami,jestem na Ty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze dziś największą radość dały mi dzieciaki malując mnie wyglądającą jak człowiek:) do tej pory były to jedynie bazgrołki. A poza tym mocny trening siłowy, który pozwolił mi też lepiej zasnąć:D Gorąco polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powolne uświadamianie sobie że jestem nie pokonana nikt mnie zniszczy psychicznie a każda rana cios może mnie tylko wzmocnić to mi dziś sprawiło radość nawet do tego stopnia że przy słońcu jakie dziś świeciło odslonilam swoje blizny nie robiłam tego lat. to uświadomienie jest moja zasługą jeszcze nie uwierzyłam w nie do końca to początek ale również zasługą ludzi z tego forum. dziękuję i przepraszam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×