Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

jasaw, amelia83, dzięki

 

 

Znajoma się upiera żeby mi zapłacić. Szczerze rozumiem bo nikt nie lubi czuć się dłużny. Nie wiem ile wziąć. Proponuje mi 100 zł,ale to znacznie za duzo.

Już napisalam i zadowolona więc przyjemność po mojej stronie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzis rano czulem sie fatalnie, nawet zadzwonlem do terapeutki, ze chce sie koniecznie zobaczyc, ale nie miala terminu. Wiec pojechalem do innej do której kiedys chodzilem. Jak wyszdlem z terapii czulem sie naprawde w dobrym nastroju, ale pozjej jadac autem sie spialem. Zrobilem zakupy, wrócilem do mieszkania i tutaj okazało się, że najwieksza frajde sprawimi mi posprzątanie mieszkania, usniecie zbetnych przedmiotow ze stólów, pozamiatania i umycie podłogi, pozmywanie naczyń. Teraz ciesze sie, że siedze w czystym mieszkaniu.

 

 

Lejdis, Gratuluje i doskonale Cie rozumiem. Izolowalem sie tak przez trzy tygodnie. Kolega wyciagnal mnie to pubu.

Dwa tygodnie pozniej chodzilem juz do pracy i zaczalem sie spotykac ze znajomymi. Jak raz sie przelamiesz to bedziesz miala co raz wiekszy apetyt.

Z moich doświadczen wynika, że przalamujac leki narazasz sie na stres, ale w dłuższej perspektywie daje to lepsze sampoczuce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cripsy natural - Plasterki Jabłka z cynamonem - dużo błonnika, bez tłuszczu, bez smażenia i pieczenia :lol:

 

-- 17 paź 2013, 21:14 --

 

...i tylko 73 kalorie :D

 

-- 17 paź 2013, 21:30 --

 

Spotkałam dzisiaj na spacerze małego pieska rasy gryfonik belgijski - zabawny psiaczek, pierwszy raz widziałam tę rasę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×