Skocz do zawartości
Nerwica.com

Tragedia forumowiczki- zbierzmy się!!!!


Gość dogomaniaczka

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wczoraj przeczytałem ten wątek, zrobił on na mnie wrażenie.

Dotychczas wszyscy tutaj są anonimowi, tacy nienamacalni. A tu proszę tragedia i to jaka.

Moja mama dawno temu też się szarpała z palantem - jej mężem jak wypił.

 

Hm nie doczytałem, albo nie napisałem, ale czy ten oprawca był pod wpływem gdy to zrobił....?

 

Tak czy inaczej straszna sytuacja. Chyba zacznę patrzeć na Was inaczej - bardziej realnie i prawdziwie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem jeszcze w klinice na chirurgii plastycznej...miałam przeszczepy skory z uda na rece.jest coraz lepiej zarowno ze mna jak i z synem.bede jutro opowiem wam wiecej....dzis juz padam...nafaszerowali mnie czym tylko mogli wiec chce mi sie spac:) dobranoc wszystkim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piorunko jestem tu nowa, ale również chciałabym się z całego serca przyłączyc do życzeń powrotu do zdrowia zarówno Twojego, jak i synka. Nie potrafię nawet wyrazic tego co czuję po przeczytaniu artykułu o Twojej tragedii. Trzymaj się jak najmocniej potrafisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

psychika wysiada,nerwica lekowa daje o sobie znac...depresja dopada:(

fizycznie...boli pole dawcze...bola rece...blizny denerwuja...

masakra! bol po oparzeniach to chyba najgorszy bol :why:

 

[Dodane po edycji:]

 

nowy etap zycia...hm...chce sprzedac dom i wyniesc sie z tego miejsca jak najdalej stad

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masakra! bol po oparzeniach to chyba najgorszy bol :why:

no, wyobrażam sobie...

ja jak dotknę gorącego czajnika, to już cierpię nieznośnie

 

dostajesz coś przeciwbólowego ?

 

nowy etap zycia...hm...chce sprzedac dom i wyniesc sie z tego miejsca jak najdalej stad

Piorunka, skoro już się do tego przyznałaś - to Ty zamieściłaś niedawno to ogłoszenie o sprzedaży gospodarstwa ?

jeżeli tak, to bardzo dobrze, ja też na Twoim miejscu chciałbym zacząć coś nowego

i to w nowym już miejscu...

 

Ślask mi blizszy ale Dolny,okolice Polkowic i Głogowa,tam mieszka moj brat:)

słuszna odległość :great:

sam pochodzę z Żar, ale polecam okolice Przemkowa, ładna okolica i można odpocząć w spokoju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×