Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co mam do zaproponowania drugiej stronie ?


Rekomendowane odpowiedzi

Ja cóż...

Ze mną można tylko pójść na wrzosowisko i zapomnieć wszystko...

Jaka epoka, jaki wiek

Jaki rok, jaki miesiąc, jaki dzień

I jaka godzina

Kończy się

A jaka zaczyna

:(

 

A ze mną jest tak:

NIEWIELE CI MOGĘ DAAAĆ! NIEWIELE CI MOGĘ DAAAĆ! BO SAMA NIEWIELE MAAAAAAAAAAM!

 

(skoro już tak piosenkowo się zaczęło)

 

Ja mam tylko cukierki. :smile:

 

ale cukierków nie mam :why: why oh why? za to mam dużo zrozumienia, o. i wiem jak to jest się czuć niekochanym, więc umiem dawać dużo dużo miłości. przy wszelakich moich wadach to jest mega plus.

 

Chyba każdy ma w sobie coś do zaoferowania drugiej osobie, tylko nie wolno się skupiać za bardzo na sobie. Wtedy pozytywne cechy bardziej widać :) Siebie można poznać tylko w działaniu i tylko w działaniu możemy dać się poznać innym.

 

Yes! Chyba to sobie przepiszę i powieszę na drzwiach, żeby pamiętać :) Święta racja!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodzilo mi o taka skromnosc wzgledem siebie , ze nie uwazala sie za pieknosc wcale , nie chwalila sie tym czy owym a to jest fajne w kobietach :) no ale te jej gadanie o aucie mąci ogolny obraz...

 

a jak to dokladnie bylo ? Powiedziala Ci "olewam Cie, bo nie masz samochodu" ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pare razy powiedziala ze chlopak musi miec samochod i prawko bo to podstawa :) a jak sie z nia spotkalem to znow wspomniala ze to niezbedna rzecz do zycia i tak skomentowala przejezdzajace audi ze fajna fura , ale nie mozna powiedziec ze jest dziewczyna lecaca tylko na auto , powiedziala cos pogardliwego o blacharach heh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie no ona blachara na pewno nie jest bo juz by miala chlopaka-szofera gdyby tylko na tym jej zalezalo , po prostu ma wygorowane ządania co do chlopaka czyli ze przystojny i z autem , a ja sie "tylko" jej podobalem a drugiego kryterium nie spelnilem no i jak wspomnialem wczesniej chyba za spokojny typ jak dla niej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie no ona blachara na pewno nie jest bo juz by miala chlopaka-szofera gdyby tylko na tym jej zalezalo , po prostu ma wygorowane ządania co do chlopaka czyli ze przystojny i z autem , a ja sie "tylko" jej podobalem a drugiego kryterium nie spelnilem no i jak wspomnialem wczesniej chyba za spokojny typ jak dla niej ;)

 

Powiniennes jej podziekowac, ze w pore Cie uswiadomila o swoim blacharstwie i nie straciles na nia czasu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale są laski, które niby są skromne, w porządku, a tak na prawdę to szukają powodu do dowartościowania się i nigdy nie wiadomo kiedy są nadmuchane jak balon a kiedy na prawdę wypompowane z poczucia wartości.

 

poza tym, w samochodzie liczy się najbardziej wkład mięsny (w tym wypadku ty), a jeżeli koleżanka widzi najpierw błyszczącą karoserię a nie chłopaka co jej się spodobał, to ja na prawdę rozkładam ręce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym samochodem to nie takie głupie. Badała Twoją zaradność życiową i postawę "zrobię dla Niej wszystko" ;)

 

Hola hola, gosc ma 24 lata i moze dopiero startuje z zyciem zawodowym, np. dopiero co skonczyl studia i jeszcze nie dorobil sie auta. Wiekszosc osob w mojej grupie na ostatnim roku nie miala wlasnego samochodu. Nie swiadczy to o niezaradnosci. Raczej o przedmiotowym traktowaniu jego przez ta dziewczyne. Ja bym sie zapytal, gdzie jest jej samochod ? :)

 

Nawet jak jest inaczej, to i tak nie podoba mi sie stawianie takich wymagan. Gdzie tutaj miejsce na jakies uczucia ? Dno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×