Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co mam do zaproponowania drugiej stronie ?


Rekomendowane odpowiedzi

Niewiel mozna zaprponowac komus jak ktos sam siebie nienawidzi tu jest wg mnie najwieksyz problem. Znam kobiety nie za ladne a jednak zarazaja swoim pozytywizmem, lubia siebie innych i maja szczelsiwe zycie a to powoduje ze sa b.atrakcyjne i pewnie z facetmai jest podobnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

człowiek nerwica, trzeba szukać. To, że nie spotkało się odpowiedniej nie znaczy , że się nie spotka. Ja trzymam za Ciebie kciuki :)

Tzn ja nie szukam..bo teraz nie mam czasu na związek z kimś,nie mam ochoty,siły i odwagi na bycie z kimś...Na razie być w związku nie chcę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz ponoć... nikt nas nie pokocha...jak MY SAMI ze soba nie dojdziemy do ładu...i chyba moje wszystkie rozwalone nawet znajomosci..potwierdzają te smutną regule:((((((

 

To jest bolesna prawda. W gruncie rzeczy wiem o tym bardzo dobrze, ale boli mnie ze wciaz jestem samotny - pomimo tylu lat roznej pracy nad soba. Boje sie, ze w tym tempie zmian jeszcze dlugo z nikim nie bede - motam sie i szarpie, chcialbym temu zaprzeczyc, ale widze ze jest to nie do przeskoczenia :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×