Skocz do zawartości
Nerwica.com

pytanie o objawy


cezarek

Rekomendowane odpowiedzi

czy macie tez tak ze lezycie i np robi Wam sie tak jakby slabo i boicie sie wstac bo myslicie ze zemdlejecie?

mnie towarzyszy do tego takie makabryczne uczucie beznadziei..jak juz wstaje czuje sie jakbym mial zaburzana rownowage ale tak naprawde nie mam zawrototw..po postu takie koszmarne uczucie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CZESC,jestem tu nowa i zgadzam sie z toba IZUS takie glupie teksty jeszcze nikomu niepomogly,niemartw sie CEZARKU ja mam tak samo jak ty to naprawde glupie uczucie,ze zara padne,ciagly lek,zawroty,i ucisk w zoladku jakbym zaraz miala wymiotowac :roll:.W piatek ide do psychiatry moze cos zaradzi.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Dori , Izus dzieki za wsparcie. Po przeczytaniu tego co napisal 'normalny bede' tez na poczatku pomyslalem ze to troche niefortunne ale przeczytalem jego inne posty i wiem ze 0n stara sie pomoc ludziom pokazujac im tak dobitnie ze jest alternatywa dla leku..wiec ostatecznie postanowilem sie nie denerowoac:) Problem jest tylko taki..ze nie kazdy potrafi sie z tego sam wydziwgnac..wiem ze jest duzo altenatyw dla leku i swiat bez leku jest zapewne niesamowity i wiem ze tylko we mnie lezy umiejetnosc cieszenia sie zyciem..ale nie wychodzi mi niestety..:(

 

Te objawy fizyczne sa naprawde okrutne, przykro mi ze Ciebie Dori tez to trapi. Mam nadzieje ze lekarz pomoze!

Trzymajcie sie wszyscy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×