Skocz do zawartości
Nerwica.com

SSRI-temat ogólny


BirdyNamNam

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Dragon Ball napisał:

Bo to tajemna i pilnie strzeżona wiedza, którą mogą zdobyć tylko wybrańcy dworu cesarskiego? Jakbyś nie mógł napisać w którymś z wątków, albo założyć nowy. 

nie mógłbym,,,  i tyle w temacie panie Nadworny .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Kalebx3 Gorliwy napisał:

Jak Ci siądzie kiedyś nastrój ( leeepiej ,żeby nie , ale wiadomo ku-wa jak to jest , nie zawsze idzie fruwać ) to napisz do mnie PW to Ci powiem w co dalej uderzyć ,,,żeby się znów wzbić nad miasto (-:

motylem jestem, pofrunę gdzie nie byłem jeszcze xD

40 minut temu, nowy123 napisał:

Nie przeszkadza to w poprawnym działaniu leku?

alkohol to depresant więc będzie zjazd  :P 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Dragon Ball napisał:

Gdyby było inaczej, nie siedziałbyś od 10 lat na forum dla zjebów jak jakiś przegryw

 

18 minut temu, Dragon Ball napisał:

Nawet przez ten czas się pisać poprawnie nie nauczyłeś.

spokojnie, @Kalebx3 Gorliwy to naprawdę spoko gość i to nie jest tak że jest cały czas ok przecież, tak to nie działa niestety chodź by się chciało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Wielki Selfini napisał:

To do paroksetyny jakbyś to porównał?

każdy to może inaczej odbierać ale na paro to był tryb zombie nie czułem nic, jak robot się czułem :D , wszystko mechaniczne, anhedonia na maximum 🙂, na objawy somatyczne nerwicy nie pomagał wcale 🙂 esci mnie tylko zamulał, ciągle bym spał 🙂 na sertralinie powoli wraca stary ja sprzed wielu lat, pogodny, uśmiechnięty, patrzący na świat przez różowe okulary 🙂 

Edytowane przez KotJaroslawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde mnie to by się przydał nowy ja zamiast stary ja, bo od początku miałem problemy z głową 🤔

Ale nie ma co jęzora strzępić od jutra przechodzę na serte bo dziś już nie dam rady do lekarza... 

I będę mógł od razu na 200mg wskoczyć ? Tyle chce brać . 

Wiadomo lekarze to chcą aby się cackać zaczynać od 50 mg ale ja to jakoś cierpliwości nie mam do tego ani nerwów. 😈

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Wielki Selfini napisał:

To ja też od 100mg zacznę , już się nie mogę doczekać 😈

A później to po ilu dniach podniosłeś i o ile?

hahaha nie no chłopie to chyba tak nie działa :D przecież ta seteczka na początek cię powykręca ubokami tak że powiesz że to kolejne gówno-ssri :D 

rób to co lekarz powie bo sam sobie tylko krzywdę zrobisz 🙂 

ja biorę taką dawkę ze względu na OCD, jak nie masz dużych natręctw to nie musisz aż takiej ilości jak ja łykać raczej 🙂 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Kalebx3 Gorliwy napisał:

ertalinowy Kocie , a jak u Ciebie przy  400mg z apetytem i snem ?

 Bo u mnie ( swego czasu ) już na 25 mg Serty ani oka zmrużyc , a jedzenie to tylko na wcisk .

Apetytu nie miałem na początku jak odczuwałem jeszcze nudności ale obecnie jest ok 🙂 a co do spania to śpię rewelacyjnie, zasypiam i budzę się dopiero rano, gdzie kiedyś miałem pobudki w nocy co godzinę 🙂 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Wielki Selfini napisał:

Coś czuję że kaleb x wskoczy na wysoką dawkę serty na razie rozważa rozważa i zbiera informacje ale w końcu to nastąpi xD

Nie wskoczę ,,, 

 Napisałem ,że swego czasu brałem Sertaline , obecnie już 3,5 roku na Esci ( aktualnie 10 -12, 5 mg ) .

 Po sercie ani nie miałem apetytu , ani nie mogłem zasnąć , a czasami pojawiały się ataki lęku na tym leku .Nie dla mnie stworzono ten lek i nie na moje depresyjne fazy został on wypocony .

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda 😒 myślałem że to taki dobry lek że wszyscy są po nim happy kwestia dawki tylko

 

Joł po tej fluwoksaminy to potrafię zasnąć na siedząco i wczoraj tak przespałem kilka godzin w ciuchach w pracy a wypiłem 3 kawy dwulyzeczkowe i wcześniej spałem z 12 h 😑. Muszę zmienić lek bo mnie zwolnią już dwie osoby wiedzą że śpię zamiast pracować bo to nie pierwszy raz 😒

Edytowane przez Wielki Selfini

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Wielki Selfini napisał:

Szkoda 😒 myślałem że to taki dobry lek że wszyscy są po nim happy kwestia dawki tylko

widzisz, jednemu pomaga esci które u mnie się nie sprawdziło u innego sertra i tak dalej 🙂 

zresztą lek sprawił tylko tyle że jestem sobą 🙂 w okresach remisji przed braniem też taki byłem uśmiechnięty/pierdolnięty 🙂 jedyna nowa rzecz która doszła to to że nie mam strachu i lęku przed ocenami innych oraz pewność siebie jak nigdy wcześniej 🙂 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×