Skocz do zawartości
Nerwica.com

Automaniak


Zenonek

Rekomendowane odpowiedzi

Automat to jedna z najlepszych rzeczy w motoryzacji. Kwintesencja przyjemnosci i relaksu za kolkiem.

 

Przeciez jezdzac w korkach z manualem mozna dostac czasami kurwicy....

 

Manual moze byc fajny na torze i trasach, gdzie od czasu do czasu trzeba zredukowac...

 

Ale automat w zdecydowanej wiekszosci przypadkow jest praktyczniejszy, a obecne skrzynie tego typu sa nawet szybsze niz manual i daja wiecej przyjemnosci z jazdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Automat ma takie plusy że jest prosty w obsłudze i wykonuje się przy nim mniej ruchów, a ten czas można przeznaczyć np na pomalowanie ust szminką czy zjedzenie ciasteczek ;)

 

Co do napraw... Jak coś się sypnie to fakt, już kaplica. My już dwa razy zmienialiśmy skrzynię, teraz też stoi bo skrzynia do wymiany... I mamy plan już wsadzić manualną jeśli się da, bo i tak tylko ja tym będę jeździć więc mi będzie ok a jak się coś sypnie to chociaż koszta się oszczędzi. A tak... zmieniliśmy skrzynię i pół roku później padła :evil:

 

Co do tego że to pralka- jeszcze bym Cię wyje*ała tą pralką na trasie :D

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zenonek, Ten silnik jest bardzo dobrą jednostką CR

i wytrzymuje do 260KM bo tyle goście robili...

ale najbezpieczniej jest zrobić ok 230KM spalanie z litr więcej i tyle!

no wiadomo ,że trzeba jechać wcześniej na hamownie i wszystko sprawdzić ale to jest bezpieczne tak czy inaczej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Beżowe też mi się podoba, ale zaraz byłoby w czekoladzie, kosmetykach, coli itd... Na czarnym tak nie będzie może tego widać :mrgreen: hehe

Co do kosztów utrzymania... Już te 735 kosztuje, więc już mi wszystko jedno... Tym bardziej że na dłuższe trasy mamy bardziej ekonomiczne auto, ona jest tylko dla przyjemności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam bym wolał kremową skórkę ale trzeba dbać o nią i impregnować ;)

tymczasem ogladałem u gościa komplet skór czarnych w prądzie i grzane foteliki tył przód razem z boczkami w idealnym stanie nie przetarta

za 1000zł :D

ale nie mam teraz kasy :hide:

Pinkii Borbet robił w serii felgi więc to nic dziwnego :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seria nie seria ale wygląda dobrze :smile: Ja nie mam czasu na zbytnie dbanie o auto bo mam inne rzeczy do ogarniania jeszcze. Musi być dość praktycznie więc. Natomiast jeśli chodzi o podgrzewane fotele to mam takowe, tylko na miejscu pasażera się popsuło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×