Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

carlos, teraz będzie rządził PiS, może i z Ziobrą to idź do kogoś najwyżej w hierarchii partii wokół siebie, powiedz mu to co nam i może jeszcze odkręcą ten brak wysiedlenia :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nagi facet z założonymi rękami stojący w oknie na czwartym piętrze bloku naprzeciw mojej chatki, który jakby się na mnie patrzył, choć mam niby firanki, jest ciemno, a ja jestem daleko, ale jednak.

I jeszcze dymka pyka.

 

Ciekawe widoki 8)

 

 

 

Brak wody w domu :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Qrf, współczuję, ale we Wrocławiu też są problemy kominikacyjne. Ponoć Stolica Dolnego Śląska jest jednym z najbardziej zakorkowanych miast w Polsce.

 

Sąsiadka, za szybko wróciła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza

- upał!!!

- pryszcze na nogach po depilacji depilatorem :evil: i nie chodzi tu o podrażnienia, a normalne pryszcze :evil: dlaczego inne dziewczyny mogą tego używać, nie mając tego problemu? :cry:

- moi rodzice

- moja ciotka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

schematyczna, prostacka ocena ludzi na postawie tego np. czy chodzi do kościoła, czy skończył szkołę, a jak studia to już w ogóle. Pier... zacofana część narodu uważa, że jak ktoś chodzi do kościoła, skończył studia to już jakiś niby dobry człowiek musi być :shock: Głupota ku.... i jeszcze raz głupota!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×