Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

*Wiola*, jeszcze bardziej mnie przekonałaś. A duże koszta to nie są.

Sad_Bumblebee, zamiast nafty można użyć petroleum, które jest neutralne. Nafta dodatkowo nawilża skórę, ale ja bym się na nią nie zdecydowała ze względu właśnie na słonnosc do zatykania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

że jestem niewidzialna i choćbym jako jedyna pracowała na zajęciach, to i tak mnie nie widzą :evil:

 

Nie przejmuj się... Na polskich uczelniach, niestety, mamy do czynienia z ogólnym traktowaniem studentów. Daleko nam do anglosaskiego systemu, gdzie na studenta patrzy się indywidualnie. Mnie też bardzo ciężko jest się przebić, ale na studiach byłam doceniania. Miałam to szczęście, że studiowałam na uczelni, gdzie właśnie kładą nacisk na pracę w małych grupkach.

 

Najważniejsze, że Ty znasz swoją wartość! :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

margor, uczę się w liceum gdzie też mają wywalone na jednostkę, matury nie zdam, studia mi nie grożą :lol:

heh jak Ty nie zdasz matury to kto inny by miał zdać :mrgreen: podobno w dzisiejszych czasach to formalność, z matmy jesteś dobra a z polskiego to zdają chyba wszyscy.

Nauczyciele lubują się w straszeniu przed matura mnie już straszyli w pierwszej klasie 5 letniego technikum a jakoś zawsze większość osób zdaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Abbey, zdasz. przecież się dobrze uczysz... ? :smile: Jak ja zdałam, taki tłumok, to Ty zdasz bez problemu i studia Ci "grożą". :P

A o jakich studiach myślisz tak wgl. ? Jestem ciekawa...

 

Wiesz. Jesteś mądra i nikt z nauczycieli Cię za to nie chwali, rodzice również. A ja jestem głupia i nikt mnie nie mógł za nic chwalić. Więc to też boli.

Czasem chciałabym miec taki talent do nauki. Chociażby jak mój brat. Przeczyta raz i już umie. Ja niestety tak nie mam. Tak mnie nikt za nic nie może pochwalić. Ale chociaż staram się w domu. Robię jakieś postępy. Ale matka zawsze znajdzie powód, by mnie zjechać. C'est la vie.

 

mnie dziś właśnie wkurza nauka. :evil: bo mi się nie chce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

halenore, uczę się dla rodziców. Akurat w wymienionej sytuacji dla nich. Dla mnie ten przedmiot wisi.

carlosbueno, mam reformę i chore zdawanie polskiego - mianowicie wycofanie prezentacji. Planują nam zadać pytanie o jeden obraz, o którym mamy biadolić cały czas :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, mam reformę i chore zdawanie polskiego - mianowicie wycofanie prezentacji. Planują nam zadać pytanie o jeden obraz, o którym mamy biadolić cały czas :lol:

wątpie żeby to do skutku doszło to bardziej krytyka sztuki jest a nie j. polski.

 

A co do studiów to najlepsza byłaby dla Ciebie politechnika albo inny ścisły kierunek najlepiej zamawiany żeby ci płacili albo np akademia morska tam nawet do 1,5 tysiąca płacą miesięcznie za to że studiujesz odp. kierunki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×