Skocz do zawartości
Nerwica.com

Samookaleczenia.


Samara

Rekomendowane odpowiedzi

nazywam się niewarto,kochaniutka a ja uwarzam ze jestes bardzo wartosciowym czlowiekiem,czesto jestem na forum i obserwuje,nie przejmuj sie nie warto! bo zlych i zawistnych ludzi jest multum,poprostu uwierz w sibie,glówka do góry :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałabym dodać coś od siebie jeśli chodzi o ten wątek i tą PW do nazywam się niewarto. Myślę, że zdecydowanie lepiej dla Ciebie nazywam się niewarto i dla wszystkich innych, będzie pisanie w tym wątku PRZED potencjalną próbą samouszkodzenia. Wtedy jest szansa, że będziemy mogli coś zrobić, zaradzić. Pisanie po zabiera nam tę możliwość, obojętnie jak bardzo byśmy chcieli pomóc. To trochę jak płakać nad rozlanym mlekiem - niestety stało się i już niewiele z tym zrobimy. Możemy tylko posprzątać. Dlatego fajnie by było, gdyby każdy, kto ma to nieszczęście, że zagląda do tego wątku, dał sobie pomóc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nienormalna21, ale nazywam się niewarto, napisała przed, ale niestety było to silniejsze od niej i się ciachnęła.

 

-- 27 cze 2013, 13:40 --

 

A to znaczy, że jak się potnę, to nie mogę napisać, jak mi źle?

Oczywiście, że możesz. :bezradny:

Ja też piszę jak dopadają mnie kryzysy.

Po to jest to forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nazywam się niewarto, Monar, mój błąd. Myślałam, że nazywam się niewarto napisała dopiero po.

Ale tak właściwie ważny jest przekaz. Ważne jest, żeby pisać przed, rozmawiać na forum, tutaj wyrzucić swoją złość, wściekłość i wszystkie inne złe emocje, spróbować odciągnąć uwagę od tej chęci samouszkodzenia. W skrócie wszystko, byle tylko tego uniknąć. Taka jest intencja mojego poprzedniego wpisu.

A jeśli już się stało, cóż, czasu nie cofniemy, ale starajmy się ze wszystkich sił, żeby to był ten ostatni raz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monar, cóż, faktem jest, że ja bez specjalisty nawet nie myślałam o rezygnowaniu z tego. A nawet jak już chodziłam na terapię, to "targowałam" się z terapeutką i mówiłam, że "nie oddam mojej autoagresji". Także nie wiem czy bez specjalisty jest to możliwe, dla mnie nie było, ale wiem, że trzeba walczyć. Obojętnie czy ze specjalistą, czy bez.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten problem nie leży w tym, ze nasze oczy chcą byśmy się pocięły, to nie ciało chce, byśmy to zrobiły, a to nasza psychika jest chora - zaburzona i chce byśmy zadawały sobie ból. Więc bez specjalisty się nie obejdzie. Ja przecież bez specjalisty zdecydowałam, że z tym skończę, i 3 lata się nie cięłam... Prędzej czy później do tego wrócimy. Taka prawda, I prawdą jest to, że odkąd wtedy tego nie robiłam (te 3 lata), to ten czas był dla mnie najgorszy w życiu, wszystkie problemy do mnie dochodziły ze wzmocnioną siłą, nawet nie wiem z ilu-krotnioną. Bez cięcia jesteśmy jak człowiek z odchodzącą skórą - podatne na wszelkie urazy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Benzo nic nie pomogło, jestem wykończona psychicznie i wiem, kto te komentarze pisze. Mój były tak bardzo mnie nienawidzi, że przy każdej okazji próbuje się na mnie wyżywać psychicznie. Ja już nie wyrabiam, on wie, jak ja takie rzeczy znoszę.

Znalazłam żyletkę i i tak mi to nie pomogło, co zrobiłam. Jestem wykończona tym, co się dzieje. :why:

A on ma przepotężną radość, że cierpię przez niego, bo to psychopata, cham i prostak, nie znam drugiego takiego zdemoralizowanego człowieka i nie wierzę, jak mogłam chcieć mu wybaczyć. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×