Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Łódź]


megi55

Rekomendowane odpowiedzi

nie prościej na Placu Wolności? :P Ale dobra, mi to rybka, dojdę sobie tak czy siak

 

a ja myślałam, że 17 to za wcześnie ;)

Dla dojeżdżających to zawsze inaczej ;)

 

jak zobaczycie blondynę z obłędem w oczach to będę ja ;)

To wezmę jakąś lunetę i będę każdemu po oczach patrzyła :mrgreen: Ja jeszcze nic nie mówię, bo pewnie zdążę z 4 razy włosy przefarbować :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kobitę z lunetą, włosy kolor koperkowy róż wpadający w krzaki

No cóż, Łódź jest ponoć miastem hipsterów, to trzeba się dopasować :lol:

Ciekawe, czemu inni zlotowicze się nie odzywają. Przestraszeni? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i super ! ;) dobra, tak na 'poważnie'- krótka chłopięca fryzura koloru ciemnego, torba fotograficzna, zdziwiony wyraz twarzy naprzemiennie z "KurdeCoJaTuRobię" bądź wyszczerzem - that's me ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej!

 

Widzę, że sporo mnie ominęło od ostatniego logowania! I powiem więcej - jestem bardzo zadowolony z rozwoju sytuacji. To jak, umawiamy się przy pasażu Rubinsteina o 16 w sobotę 13 października? Proponuję od razu ustalenie miejsca docelowego, żeby nie doszło później do kłutni co do wyboru kawiarni/restauracji. Ja proponuję spokojne miejsce gdzie można usiąść i porozmawiać (coś zjeść:). Mad_Scientist - wrzuć akutalną listę osób, które mają się pojawić i wtedy zobaczymy ile ludzi jest chętnych na spotkanie - od tego zależy wielkość stolika.

 

BTW - ostatnio byłem w takim bardze "Fermentacja" i podobał mi się kameralny klimat tego miejsca, ale powinniśmy zagłosować, żeby było demokratycznie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest 3 min pieszo od miejsca spotkania :D

btw na moje nawigowanie nie liczcie - jestem miernota z gegry, w dodatku blondynka ;););)

 

-- 01 paź 2012, 20:20 --

 

cieszę się że miejsce Wam pasuje :)

tylko, ze w sobotę tam są zawsze tłumy - cóż dobre żarełko tam dają.. :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się kiedyś spotykałem w większym gronie w takim Klubie "Szafa" na Rewolucji 1905, blisko od miejsca spotkania też. Miejscówka bardzo fanie klimatyczna, można też coś dobrego zjeść i wypić. Ostatnio na nowo otworzyli po długim remoncie i podobno sporo się zmieniło, ale jak jeszcze byłem to się dobrze sprawdzała na większą ilość osób. To jakby w Manekinie było za ciasno to można tam spróbować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no szkoda, okej ;) Dobra, misie, to mnie poznacie po ciemno czerwonych spodniach, skórzanych krótkich brązowych botkach, wcześniej wymienionej torbie fotograficznej i bliżej nieokreślonej krótkiej ciemnej fryzurce :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×