Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Megi_ 17 cze 2015, 08:36
cyklopka, czy to Ty na tym zdjęciu ??? :shock: a coż to za Pan?

Ja wczoraj bardzo kiepsko....oj dawno tak zle nie było i to nie wiem skąd takie złe samopoczucie. Dzis na razie spókoj, oby jak najdłużej tak zostało...
..."Troszczysz się i niepokoisz o wiele, a potrzeba mało..." ( Łk 10, 42)

Spamowa wyspa

przez Wolfx 17 cze 2015, 08:42
Dzień dobry ;)
Wolfx

Spamowa wyspa

przez PannaNatalia 17 cze 2015, 09:04
Cześć!
Cyklopka-ładne zdjęcie :)

U mnie dziś średnio. Miałam mieć dziś terapię.Poszłam do ośrodka,siedzę,czekam...aż Pani z rejestracji zapytała na kogo czekam,żeby za chwilę oznajmić mi,że moja T ma dziś wolne i zapomnieli do mnie zadzwonić.Chyba rzucę w cholerę tą terapię!Nie wiem czy oni tam nie zdają sobie sprawy z tego,że dla mnie samo przygotowanie do terapii to stres,nie jest łatwo zebrać się w sobie i opowiadać wszystko obcemu człowiekowi.Może jestem egoistką ale uważam,że powinni do mnie zadzwonić.Poza tym nie widzę efektów terapii,bo co może mi dać 45minutowe spotkanie raz na 2 a czasem 3tygodnie...
Urodzona w1992r. Od 2006r z przerwami przerobiłam Relanium, Citabax, Arketis, Anafranil, Afobam, Fluanxol, Hydroxyzynę, Setaloft, Propranolol,Pramolan i Trittico. Po 9 latach walki radzę sobie sama, bez leków.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Megi_ 17 cze 2015, 11:04
PannaNatalia, no to rzeczywiście maja niepoważne podejście do pacjentów :( to Twój czas i nerwy. Maja telefon, niech dzwonia!

Spamowa wyspa

przez PannaNatalia 17 cze 2015, 11:22
Z moją pierwszą terapeutką z tego ośrodka było tak samo,trzy razy przychodziłam i odprawiano mnie z kwitkiem.Myślałam,że po zmianie T będzie lepiej ale widzę,że jednak nie.Jeśli ja nie mogę przyjść to dzwonię i uprzedzam,wydaje mi się to naturalne...przecież nie chcę żeby ktoś niepotrzebnie na mnie czekał
Urodzona w1992r. Od 2006r z przerwami przerobiłam Relanium, Citabax, Arketis, Anafranil, Afobam, Fluanxol, Hydroxyzynę, Setaloft, Propranolol,Pramolan i Trittico. Po 9 latach walki radzę sobie sama, bez leków.

Spamowa wyspa

przez Megi_ 17 cze 2015, 11:37
PannaNatalia, pamietam właśnie ze zawsze miałaś przeboje z terapeutką :( a nie myślałaś o jakiejś skardze do kierownika tej poradni?

Spamowa wyspa

przez mirunia 17 cze 2015, 11:38
Dzień dobry Wszystkim! :papa:

PannaNatalia, masz całkowitą rację... to jest nieodpowiedzialność ludzi, którzy się nami zajmują z racji swojego fachu i to oni są dla nas, a nie my dla nich. Częste spóźnienia lekarzy do gabinetów, tłumy ludzi pod drzwiami... :bezradny:

Usypiam dzisiaj przy biurku, piję już 3 kawę od rana i figę mi pomaga, jedynie ulubiony smak zaspokajam.
A rano obudziłam się przed budzikiem rześka i wyspana.
Słucham Radia Eden, może ono mnie tak usypia? :bezradny:

Miłego dnia :papa:

Aha! Cyklopka, super zdjęcie! :great:
Życie to dobry nauczyciel, ale trochę dużo bierze za lekcje...
I MIEJSCE W KONKURSIE "TWARZE DEPRESJI"

Spamowa wyspa

przez JERZY62 17 cze 2015, 11:42
Witam wszystkich :papa:
®

Spamowa wyspa

przez platek rozy 17 cze 2015, 12:01
cyklopka, tez bym chciala odzyskac taka plyte w koncu to Twoja wlasnosc i w azna rzecz.

PannaNatalia, u mnie zawsze zawiadamiaja jak ma nie byc lekarki czy terapeutki i raczej z kazdego osrodka mi dzwonili ze nie bedzie jakiegos tam doktora.

mirunia, hey hey , ja dzis tez zleksza senna chociaz ranek mialam lękowy.

Megi_, moze chociaz wpomoz sie jakimis ziolowymi na uspokojenie czy hydroxizina? hydre nawet dzieci biora bo to taki light.

JERZY1962, jak sie masz????

Ja u Madzi , ukladalysmy puzzle , pozniej wklejalysmy naklejki ze zwierzatkami do albumu a teraz Madzia oglada bajke. Pogoda nijaka , mialam z nia isc na spacer ale nie wiem czy nie lunie , no i chlodno dosc.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez Megi_ 17 cze 2015, 12:07
platek rozy, witaj :********* wziełam własnie wczoraj hydro po południu i wieczorem miałam odlot senny. Myslę, że dziś jeszcze mnie to trzyma, bo na razie jest ok.

Spamowa wyspa

przez cyklopka 17 cze 2015, 12:09
Megi_ napisał(a):cyklopka, czy to Ty na tym zdjęciu ??? :shock: a coż to za Pan?

Ja, chyba 2 lata temu i jeden z moich ulubionych wokalistów :angel: Obdarzony bardzo chrapliwym głosem, a za razem ogromnym wyczuciem :uklon:

mirunia, ja dzisiaj też zaczynam od kawusi, bo jestem podenerwowana całą tą krzątaniną i chorobami kotów, prawie codziennie do veta :-| Właśnie wychodzę...
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
II Miss Forum

Spamowa wyspa

przez PannaNatalia 17 cze 2015, 12:32
Jeszcze raz się z Wami witam.

Raczej nie będę składać skargi bo moja obecna terapeutka jest dyrektorem tego oddziału do którego chodzę.W sumie nawet mi się nie chce z nimi użerać.Mam w czerwcu jeszcze jedną sesję,a później rezygnuję.

Spamowa wyspa

przez Megi_ 17 cze 2015, 12:33
cyklopka, ślicznie wyglądasz!!!! Biedna Ty jestes z tymi kotami :( moje psy też nie lepsze. Jeden w nocy wymiotował, drugi miał biegunke :P Dobrze ze wiekszy wymiotowal a nie odwrotnie.

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 17 cze 2015, 12:53
Witajcie :papa:
Wróciłam z zakupów, wypiję kawkę, zrobię sałatkę i albo zabiore się za magisterkę (wskazane), albo poczytam książkę ;)
cyklopka, fajne zdjęcie :yeah: a o płyty pewnie, że się upominaj do skutku :twisted:
mirunia, ja wczoraj miałam taki dzień, że zasypiałam na siedząco, nie wiem czy to wina ciśnienia czy czego, ale wiele osób tak ma ostatnio.
PannaNatalia, a nie możesz się tak dogadać z T., żeby ona Cię informowała smsem chociażby o odwołanej sesji?
Ja wszelkie sprawy organizacyjne załatwiam bezpośrednio z T. w takiej właśnie formie omijając rejestrację i nie ma problemu.
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 100mg
Lamotryginum 200mg

Sortuj wg