Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę) - cz. 2


Lord Cappuccino

Rekomendowane odpowiedzi

To ciesze sie, ze juz lepiej :). Dziekuje, chociaz powoli jest mi juz obojetne na co choruje, zeby tylko w koncu ktos pokierowal leczenie, zebym mogla w koncu samodzielnie zaczac funkcjonowac. No tak, ja pracoholik jestem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasaw, w poniedziałek jadę się zapisać na przyjęcie na oddział ale jakby to ująć - przyjmną mnie szybko ;). Tam kilka dni badań, wszystkie związane z sercem i wydolnościowe - wtedy będzie na 100% wiadome. Z sercem miałam już problemy x-lat temu a pewnie przez fajki pogorszyłam sprawę. I na 100% nie są to nerwobóle ani nic z tych rzeczy no ale na 100% diagnozę "chwilę" muszę poczekać. Wiesz, ja w sumie się niczym nie stresuję za bardzo tak generalnie. Często nawet mnie samą zadziwia mój spokój w wielu sytuacjach :D. Podejrzewam, że faktycznie przez te problemy zdrowotne siadło mi to trochę na psychę i jakąs tam lekką nerwicę lękową nabyłam ale jestem pewna, że gdy rozwiążą się moje problemy ze zdrowiem, to z psychą sobie szybko poradzę :). Nie widzę innej opcji, chociaż faktycznie trochę mentalnie się zaniedbałam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×