Duchowość katolicka moim remedium na smutki.

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

przez BiełyjeRozy 24 gru 2017, 11:52
Pewnie wiele osób mnie tutaj wyśmieje i zjedzie, ale mam to gdzieś. A piszę tego posta, bo duchowość katolicka w moim przypadku bardzo pomaga, a odkryłem ją niedawno, gdyż katolikiem jestem też od niedawna. Chcę się tym podzielić i namawiam do wypróbowania.

Byłem wychowywany w 100% areligijnej rodzinie. W wieku dorosłym zaczęło mi czegoś brakować. Zacząłem poszukiwać, więc zainteresowałem się protestantyzmem, którym interesowałem się przez 8 lat. Niestety, protestantyzm nie dawał mi "tego czegoś". Nienawidziłem też katolicyzmu, bo protestanci z reguły katolikami gardzą. Zarzekałem się też, że katolikiem nigdy nie będę.

Pewnego razu kupiłem książkę o Maryi i zacząłem nosić cudowny medalik i zaczęły dziać się po czasie cuda.
Zostałem ochrzczony, bierzmowany i w ogóle życie odmieniło się na lepsze.

Najlepszym lekarstwem jest Eucharystia. Bardzo w nią wierzę, dlatego działa cuda, gdy jestem w złym stanie psychicznym. Za kilka dni planuję również przyjąć sakrament chorych - również bardzo wierzę, że mi dodatkowo pomoże.

Inne skuteczne lekarstwa duchowe, które przynoszą niesamowite efekty uniesienia duchowego to modlitwa różańcowa, koronka do miłosierdzia Bożego. Ważne jest, by odmawiać te modlitwy z wiarą, bo odklepane nic nie pomogą.
Zyprazydon 80mg

przez nvm 17 sty 2018, 00:46
Mnie też kiedyś katolicyzm "pomagał"...póki działa, to korzystaj.
.
nvm

Sortuj wg