Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam!!!


kami21

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich...szczerze przyznam, ze nigdy nie pomyślałabym, że będę korzystać z takie forum. Jednak doszła do wniosku, że jest to jedyne miejsce, gdzie mogę się podzielić swoimi doświadczeniami z życia a zaraz mogę pozostać anonimowa. Nie mam zielonego pojęcia czy to co mnie dopada to depresja, ale ogólnie mam dość mam ochotę zamknąć się w czterech ścianach i z nich nie wychodzić. Nie mam zapału do pracy jednego dnia planuje, że kolejnego zrobie tak dużo natomiast następnego dnia wstaje i dupa jednym słowem sama siebie próbuje oszukać, ze zabiore się do pracy...najgorsze, że udaje nie tylko przed najbliższymi, ale również przed samą sobą:( Mam wrażenie, że z każdym dniem popadam w kompleksy a do tego mam straszne zmiany nastroju. Ja nie mam pojęcia dlaczego tak jest. Czy jest to "spóźniona" depresja, ponieważ rok temu straciłam dziecko w 9 miesiacu nie mam pojęcia. Czuje się strasznie samotna mimo tego, że mam kochającego męża i wielu przyjaciół..:( nie wiem..pomóżcie...pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×