Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witajcie


Oto ja Kasia

Rekomendowane odpowiedzi

ZE mną to jest różnie-obecnie leczę się sama przy wsparci męża :).

Kiedyś robiłam psychoterapie indywidualną-chciałam sie pozbyć kompleksu drżących rąk a wyleczyłam się z DDA :).

ALe mam wrażenie, że już wyszłam na prostą i jestem prawie u szczytu :). Trenuję teraz tai chi także w ogóle rewelka :).

Chociaż wiesz, każdy dzień to zmaganie się z myślami, obsesjami i kompulsjami ale to jest na drugim planie, już nie stanowi centrum mojego życia. Dzięki homeopatii właśnie jak już pisałam na wątkach i identyfikowaniu emocji. :)

 

-- 09 kwi 2011, 01:42 --

 

ZE mną to jest różnie-obecnie leczę się sama (a raczej terapeutyzuję, bo farmakologię uważam za ostateczną ostateczność) przy wsparciu męża :).

Kiedyś robiłam psychoterapię indywidualną-chciałam się pozbyć kompleksu drżących rąk a wyleczyłam się z DDA :).

ALe mam wrażenie, że już wyszłam na prostą i jestem prawie u szczytu :). Trenuję teraz tai chi także w ogóle rewelka :).

Chociaż wiesz, każdy dzień to zmaganie się z myślami, obsesjami i kompulsjami ale to jest na drugim planie, już nie stanowi centrum mojego życia. Dzięki homeopatii właśnie jak już pisałam na wątkach i identyfikowaniu emocji. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×