[KOMORÓW]

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

Re: Komorów

przez wariat0 15 paź 2010, 10:12
Jeżeli byś uczęszczała na terapię dzienną,to co byś zyskała więcej.Tam nawet sam pobyt w tak różnym środowisku dla wielu osób jest terapią.Ja doszedłem do wniosku że jeżeli mam problem,którego nie można rozwiązać to nie ma się co martwić bo i tak go nie rozwiąże.Jeżeli jest problem do rozwiązania to nie ma się co martwić bo go rozwiąże.Często wspominam Komorów mam dużo zdjęć i często oglądam,to jest przyjemne.

przez namiestnik 17 paź 2010, 02:24
Ale o co chodzi z tym zamykaniem na święta? Tzn. że jak się wyczerpią przepustki to się tam zostaje, ale nie ma terapii czy jak?

A internet jest radiowy - ale z jakiej sieci jest zasięg? Czy z Play jest?
Wifi nie ma?

Pozdro.

przez wariat0 17 paź 2010, 07:43
Oddział na święta jest zamykany,przed świętami ograniczają przepustki .Jeżeli nie chcesz jechać na święta do domu bo tacy ludzie się zdarzają to jadą na ten okres na oddział do Tworek.To samo jest z Nowym Rokiem. W tamtym roku było nas ośmioro,tylko że ja trafiłem tam pod przymusem,po próbie samobójczej

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez thbthb 17 paź 2010, 12:08
@namiestnik - jest normalnie wifi z DHCP. Najlepiej łapie IMHO w bibliotece - która popołudniami zamienia się w salę komputerową ;)
P.S. Uprasza się "moderatora" o nieingerowanie w treść moich postów. Słowa zaczynające się od SPY mają takie być i jest to błąd celowy.

przez namiestnik 17 paź 2010, 12:52
A to z siecią super :D

A co do świąt to jak dla mnie to mi to odpowiada. Chętnie spędzę święta z rodziną (licząc któryś rok na nowo, że będzie świątecznie).

przez hevana 17 paź 2010, 21:04
namiestnik napisał(a):A to z siecią super :D

A co do świąt to jak dla mnie to mi to odpowiada. Chętnie spędzę święta z rodziną (licząc któryś rok na nowo, że będzie świątecznie).

wybierasz się na odział? masz już termin?

przez namiestnik 17 paź 2010, 22:25
tak - na połowę listopada :)

Komorów

przez aleksandraaniela 17 paź 2010, 23:45
Komorów dla każdego jest czymś innym. Dla jednych nauką, szkołą życia, treningiem, sanatorium bądź przekleństwem albo straconym czasem a dla innych miejscem , które daje początek nowego życia.
Z własnego doświadczenia i mojego narzeczonego i mojej mamy wszystko tam się może wydarzyć.
Nie mniej jednak warto. Nie ma co tu oceniać pracy terapeutów bo dla niektórych mają kiepskie podejście do pacjentów a dla innych są zbyt mądrzy bo i z takimi opiniamii się spotkałam.
Jadąc do tego ośrodka trzeba chcieć zmienić swoje życie i siebie.
Powinno się mieć jakiś obrany cel i do niego dążyć.
Na miejscu można się spotkać z różnego rodzaju konfliktami ale warto wiedzieć, że na tym to polega. Jeżeli dotyczy to nas stajemy twarzą w twarz z problem i rozwiązujemy go z terapeutami i ludźmi z grupy którzy powinni dawać wsparcie.
Uczymy się życia tam gdzie mamy wsparcie.

Pozdrawiam
Nie ma ludzi zdrowych, są tylko niezdiagnozowani..
http://terapeutycznie.blogspot.com/

przez wariat0 18 paź 2010, 05:35
Olu pozdrowienia dla Ciebie i Tomka

przez aleksandraaniela 18 paź 2010, 07:14
dziękuję;-*

przez wariat0 18 paź 2010, 08:14
Wiesz,kto pisze?

przez aleksandraaniela 18 paź 2010, 08:21
niestety nie..

przez hevana 18 paź 2010, 10:14
namiestnik napisał(a):tak - na połowę listopada :)

to się miniemy :) ja w połowie listopada wyjdę. póki co dostałam zaproszenia na 2 tygodnie, ale mam nadzieję, że na tych 2 tygodniach się nie skończy i wezmą mnie od stycznia na 3 lub 6 miesięcy.

[Dodane po edycji:]

aleksandraaniela napisał(a):Komorów dla każdego jest czymś innym. Dla jednych nauką, szkołą życia, treningiem, sanatorium bądź przekleństwem albo straconym czasem a dla innych miejscem , które daje początek nowego życia.
Z własnego doświadczenia i mojego narzeczonego i mojej mamy wszystko tam się może wydarzyć.
Nie mniej jednak warto. Nie ma co tu oceniać pracy terapeutów bo dla niektórych mają kiepskie podejście do pacjentów a dla innych są zbyt mądrzy bo i z takimi opiniamii się spotkałam.
Jadąc do tego ośrodka trzeba chcieć zmienić swoje życie i siebie.
Powinno się mieć jakiś obrany cel i do niego dążyć.
Na miejscu można się spotkać z różnego rodzaju konfliktami ale warto wiedzieć, że na tym to polega. Jeżeli dotyczy to nas stajemy twarzą w twarz z problem i rozwiązujemy go z terapeutami i ludźmi z grupy którzy powinni dawać wsparcie.
Uczymy się życia tam gdzie mamy wsparcie.

Pozdrawiam

ja bardzo chcę zmienić swoje życie, dlatego się zdecydowałam na Komorów. mimo tak różnych opinii, jadę tam z nadzieją i zapasem siły.

przez wariat0 18 paź 2010, 10:34
aleksandraaniela napisał(a):niestety nie..

Sylwek ,zawsze razem byłem z Adeliną

Sortuj wg