[KRAKÓW]

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

Re: KRAKÓW

przez Filomatka 17 mar 2009, 19:14
wyimaginowana napisał(a):Ja również nie polecam szpitala na kopernika.

U jakiego lekarza byłaś? Ja u dr. Ś... naprawdę bardzo kiepski, antypatyczny psychiatra, trudny człowiek do tego, bardzo zamknięty w sobie, a myślałam, że to ja biję rekordy bycia wycofaną. W porównaniu z nim, jestem w całkiem dobrej kondycji psychicznej.
Trafiłam tylko do jednego dobrego lekarza, przez którego poczułam się zrozumiana. Ma na nazwisko Cieślik, przyjmuje na Lenartowicza, jest to przychodnia behawioralna. Niestety jedynie diagnozuje, chyba że coś się zmieniło bo byłam tam 2 lata temu. Wiem, że tamta przychodnia specjalizuje się w terapiach grupowych, całkiem fajny lekarz, z pasją, bardzo dobrze odnoszący się do pacjentów co jest rzadkością. Ogólnie to jedyne dobre doświadczenie z lekarzem, w całej mojej wędrówce po przychodniach ( a trochę tego miałam - Przy Rydygiera ( nie polecam), Pro psyche i Kopernika). Jedyny minus na Lenartowicza - rejestratorka to prawdziwa harpia, nigdy więcej spotkania z nią. Ale poza tym dobra przychodnia, warto się przemęczyć biurokracją.

przez wyimaginowana 17 mar 2009, 22:34
Filomatka napisał(a):U jakiego lekarza byłaś?

Ja byłam u dr Milewskiej. Nie polecam kobiety, gdyż w ogóle nie słucha. Miałam wrażenie, że jest tępą blondynką z jaskrawym make-up'em i nic więcej w niej nie ma.
Wisława Szymborska - "W zatrzęsieniu"

przez Loris 22 mar 2009, 16:52
Ja kilka lat temu mialem dobre wrażenie z podarni przyklinicznej dla mlodzieży na kopernika, Zdenkowska Pilecki i taka gruba Pani z podradni dla dorosłych, zaangażowani w to co robili starali się odrazu znaleść rozwiązanie, niewiem może coś sie zmienilo albo zalezy na kogo sie terafi
Loris

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez madziormk 26 mar 2009, 23:03
Witam! Jestem tu nowa :)
Dzisiaj sie zapisalam do p.Bruzdak (czy Bruzda, nie usłyszałam dokładnie) na basztowej. Czy jest ktoś kto wie co to za pani? Czy jest kompetentna? :) wczesniej chodziłam na oś. Na Skarpie i terapia nic mi nie dała ;/ Mam nadzieje że teraz będzie inaczej :)

przez offtopic 31 mar 2009, 01:49
louven napisał(a):Mam pytanie o "Pro Psyche" na Śląskiej - ktoś się tam już leczył? Jakie macie wrażenia, opinie?
Czy to prawda, że jest to jedyne miejsce w Krakowie, gdzie oferują terapię indywidualną?

Szukam dobrego specjalisty w kwestiach nerwicowych (NFZ lub prywatnie) - możecie mi kogoś sprawdzonego polecić?

Ja tam chodziłem dość długo na terapię indywidualną do P. Nęckiej. Byłem i jestem naprawdę bardzo zadowolony, bardzo ale to bardzo kompetentna terapeutka z świetnym (jak dla mnie) podejściem do pacjenta. Minus to długie terminy lub płatne wizyty jeśli nie chce się tyle czekać.
Żałuję teraz że przerwałem terapię, i głupio mi jednocześnie że nie podziękowałem Pani Justynie za nakład pracy który we mnie włożyła.
Zmiany nadeszły, małe bo małe ale cieszą :)

przez Loris 31 mar 2009, 20:38
to ta od tych Nęckich co w telewizji się promują ?
Loris

przez essprit 05 kwi 2009, 09:57
Czy ktoś zna p. Bożenę Gullę ?

przez Filomatka 05 kwi 2009, 19:39
Loris napisał(a):Ja kilka lat temu mialem dobre wrażenie z podarni przyklinicznej dla mlodzieży na kopernika, Zdenkowska Pilecki i taka gruba Pani z podradni dla dorosłych, zaangażowani w to co robili starali się odrazu znaleść rozwiązanie, niewiem może coś sie zmienilo albo zalezy na kogo sie terafi

Kurcze, nie wiedziałam, że tam leczą jacyś inni lekarze... Pewnie parę lat temu ich nie było... :(

przez offtopic 10 kwi 2009, 16:41
Loris napisał(a):to ta od tych Nęckich co w telewizji się promują ?

Nie słyszałem żadnej reklamy, nie wiem czy to jacyś krewni ale podejrzewam że chyba raczej nie. Ważne że babka się zna na rzeczy, dla mnie może nazywać się nawet Kaczyńska :-)
Zmiany nadeszły, małe bo małe ale cieszą :)

przez Loris 10 kwi 2009, 22:59
Loris

przez mała defetystka 11 maja 2009, 23:14
Zna ktoś może nazwiska psychologów pracujących w Centrum Medycznyn Maszachaba na Prądnickiej?

przez madseason 11 cze 2009, 18:46
w maszachabie jest świetna pani psychiatra:D... a psycholodzy...cóż, ja jestem w trakcie szukania kogoś z kim mogłabym pracować efektywnie... polecano mi kilka osób, ale wszystkie terapie płatne. jestem studentką, nie pracuję, nie mam kasy. próbowałam w interwencji kryzysowej u trzech osób i właśnie na prądnickiej u jednej pani...ale bardzo ciężko znaleźć kogoś z kim kontakt terapeutyczny byłby dobry. możecie polecić kogoś kto zajmuje się psychoterapią osób z depresją???
auf der verzweifelten Suche nach meinem wahren Selbst...

przez mała defetystka 11 cze 2009, 23:37
a która lekarka z maszachaby?
w osrodku interwencjkryzysowe bylam kiedys chodzilam fdo jednej babki - swietna byla

przez madseason 12 cze 2009, 00:32
dr buczek - psychiatra. a skoro w interwencji trafiłaś na kogoś odpowiedniego to czemu przestałaś chodzić...?
(o, zadałam pytanie i zaczęłam myśleć - może Ciebie tak jak i mnie wysłano stamtąd na psychoterapię do maszachaby? :P)

jeśli ktoś ma namiary na osobę kompetentną i z nfz, proszę, wrzućcie tutaj. bardzo chciałabym już zostać przy jednym terapeucie/terapeutce...
auf der verzweifelten Suche nach meinem wahren Selbst...

Sortuj wg