Witajcie Kochani.

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Witajcie Kochani.

przez Marla_30g 18 kwi 2007, 14:11
A więc zdecydowałam się napisać kilka słów o sobie,choć nie ukrywam że musiałam do tej decyzji dojrzeć,mimo że jak wcześniej czytałam Wasze posty to w wielu z nich odnajdywałam również siebie...Mam na imię Magda i oprócz siedmioletniego synka,Mamy i partnera(który jest chyba zmęczony mną)to nie mam nikogo..Kurcze..trudno mi tak pisac o tym co siedzi w środku,co przeszkadza i wygryza z każdym dniem coraz więcej mojej energii na życie...Ale póki co to bardzo się cieszę ze znalazłam to forum,gdzie nie jestm sama,że są ludzie którzy również mają naprawdę poważne problemy i otrzymują tutaj duże wsparcie od innych i co najważniejsze zrozumienie bo z tym niestety w otoczeniu jest najtrudniej..Pozdrawiam Was serdecznie. Magda.

przez 331ania 18 kwi 2007, 18:54
Marla_30g:)bardzo się cieszę że odważyłaś się jednak by odezwać się na forum:)Witaj i czuj się tu jak najlepiej:)
ExModerator

przez maiev 18 kwi 2007, 19:51
Witaj Marla_30g. Tutaj na pewno nie będziesz sama. Pozdrawiam!
"I need a new version of me..."

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez gusia 18 kwi 2007, 20:28
Czesc Madziu :P
Witaj na forum.
Płyń mój bluesie,płyń...
niebieski kwiat i kolce

przez okv 18 kwi 2007, 20:36
Hej
Wystarczy, ze sie otworzysz, zawsze latwiej kiedy nikt nie patrzy 8)
Powiem, ze wystarczy chciec i trzeba uwierzyc.
Mnie dzisiajw wyrywano ZDROWEGO zeba i zyje :mrgreen: - ale przednie mam, oj i swietny humor. Wiec Witaj, czuj sie jak wsrod przyjaciol, w koncu wszyscy mamy cos wspolnego, nie tylko to co bylo, ale i to na co wstepujemy, droge wolnosci... Powitac
okv

przez shadow_no 18 kwi 2007, 21:08
Witam na forum.
Czuj się u nas dobrze!

Pozdrawam,
tn
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

przez cinnamon_inspiration 19 kwi 2007, 13:57
Witaj, mam nadzieje, ze to forum ci pomoze :)

Powitanie.

przez Gepard 19 kwi 2007, 17:28
Witam na forum Marla_30g i cieszę się że zdecydowałaś się na dołączenie do nas. Na pewno nie zostaniesz sama ze swoimi problemami.
Ja akurat jestem zdrowy ale moja żona choruje.
Życzę wytrwałości i aby bliscy nie zostawili cię samej.
Pozdrawiam i głowa do góry !
Możesz mieć wszystko , ale jeśli nie masz zdowia , nie masz nic. Zdrowie jest bezcenne.

przez Marla_30g 19 kwi 2007, 18:04
Witam

Qrcze,nie myślałam że zostanę tak ciepło przez Was przywitana..To jest naprawdę bardzo miłe i mocno podbudowujące..Dziękuję Wam za to.Tym bardziej że,nie wiem czemu,boję się czytać każdej odpowiedzi,każdego posta który jest odpowiedzią na mój post..Ubzdurałam sobie w głowie że zaraz przeczytam coś nie miłego i przykrego dla mnie..Też tak mają niektórzy z Was...?Pozdrawiam mocno.

przez okv 19 kwi 2007, 18:31
Oj tak! Ja mam tak na okraglo... kiedy dostaje wiadosmoc o odpowiedzi na post zaczyanaja mi latac motylki w zoladku, jednak probuje z tym walczyc, staram sie stlamsic ten strach- jakkolwiek inaczej mam to nazwac ;) Napisze, ze natychmiast zmienia sie moje podejscie do sprawy, chyba nawet fizycznie, bo zauwazylam, ze strzelam w tym momencie pewniejsze miny. Po prostu brakuje mi pewnosci siebie, ale wiem, ze ide w dobrym kierunku...
Nie jestem w stanie poratowac kogos niby rada, czyli "Nie masz co sie denerwowac, bo wszyscy sa w stanie Cie tu zrozumiec"- nie napisze Ci niczego takiego, bo sama wiem jak reaguje na taka "dobra rade". Czlowiek, ktory rzuca cos takiego najzwyczajniej w szybki sposob chce okazac troche milosierdzia... Slyszac slowa "nie denerwuj sie" dostaje szewskiej pasji... Eee, dreszczyk emocji przy czytaniu posta moze byc naprawde ekscytujacy :P

No tak, mile przyjecie to fakt, jedna z wielu rzeczy na ktorych znaja sie doskonale :mrgreen: Pozd, wiecej takich zaskoczen zycze :smile:
okv

Sortuj wg