Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witajcie Kochani.


Marla_30g

Rekomendowane odpowiedzi

A więc zdecydowałam się napisać kilka słów o sobie,choć nie ukrywam że musiałam do tej decyzji dojrzeć,mimo że jak wcześniej czytałam Wasze posty to w wielu z nich odnajdywałam również siebie...Mam na imię Magda i oprócz siedmioletniego synka,Mamy i partnera(który jest chyba zmęczony mną)to nie mam nikogo..Kurcze..trudno mi tak pisac o tym co siedzi w środku,co przeszkadza i wygryza z każdym dniem coraz więcej mojej energii na życie...Ale póki co to bardzo się cieszę ze znalazłam to forum,gdzie nie jestm sama,że są ludzie którzy również mają naprawdę poważne problemy i otrzymują tutaj duże wsparcie od innych i co najważniejsze zrozumienie bo z tym niestety w otoczeniu jest najtrudniej..Pozdrawiam Was serdecznie. Magda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej

Wystarczy, ze sie otworzysz, zawsze latwiej kiedy nikt nie patrzy 8)

Powiem, ze wystarczy chciec i trzeba uwierzyc.

Mnie dzisiajw wyrywano ZDROWEGO zeba i zyje :mrgreen: - ale przednie mam, oj i swietny humor. Wiec Witaj, czuj sie jak wsrod przyjaciol, w koncu wszyscy mamy cos wspolnego, nie tylko to co bylo, ale i to na co wstepujemy, droge wolnosci... Powitac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam na forum Marla_30g i cieszę się że zdecydowałaś się na dołączenie do nas. Na pewno nie zostaniesz sama ze swoimi problemami.

Ja akurat jestem zdrowy ale moja żona choruje.

Życzę wytrwałości i aby bliscy nie zostawili cię samej.

Pozdrawiam i głowa do góry !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Qrcze,nie myślałam że zostanę tak ciepło przez Was przywitana..To jest naprawdę bardzo miłe i mocno podbudowujące..Dziękuję Wam za to.Tym bardziej że,nie wiem czemu,boję się czytać każdej odpowiedzi,każdego posta który jest odpowiedzią na mój post..Ubzdurałam sobie w głowie że zaraz przeczytam coś nie miłego i przykrego dla mnie..Też tak mają niektórzy z Was...?Pozdrawiam mocno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj tak! Ja mam tak na okraglo... kiedy dostaje wiadosmoc o odpowiedzi na post zaczyanaja mi latac motylki w zoladku, jednak probuje z tym walczyc, staram sie stlamsic ten strach- jakkolwiek inaczej mam to nazwac ;) Napisze, ze natychmiast zmienia sie moje podejscie do sprawy, chyba nawet fizycznie, bo zauwazylam, ze strzelam w tym momencie pewniejsze miny. Po prostu brakuje mi pewnosci siebie, ale wiem, ze ide w dobrym kierunku...

Nie jestem w stanie poratowac kogos niby rada, czyli "Nie masz co sie denerwowac, bo wszyscy sa w stanie Cie tu zrozumiec"- nie napisze Ci niczego takiego, bo sama wiem jak reaguje na taka "dobra rade". Czlowiek, ktory rzuca cos takiego najzwyczajniej w szybki sposob chce okazac troche milosierdzia... Slyszac slowa "nie denerwuj sie" dostaje szewskiej pasji... Eee, dreszczyk emocji przy czytaniu posta moze byc naprawde ekscytujacy :P

 

No tak, mile przyjecie to fakt, jedna z wielu rzeczy na ktorych znaja sie doskonale :mrgreen: Pozd, wiecej takich zaskoczen zycze :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×