Łubudu

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

przez Zorki 01 kwi 2007, 00:04
agi napisał(a):a mówiłam, żeś ty wspaniałe stworzonko..!:)

Wiem, że jestem. Prawie jak ten wyrak:
Obrazek
Tylko uszy mam bardziej odstające : )
agi napisał(a):Zorki.. wyrzuć całą tą złość jak ci będzie lepiej
nie wierzę, że nie ma - w każdym jest

Agi, we mnie jest wiele agresji, ale nie zalewam nią internetu.
Mógłbym pisać o wielu poważnych sprawach, drzeć szaty i płakać nad swoim losem. Lecz zamiast tego pisałem na luzie: o wyrakach, łodziach podwodnych i pompowaniu roweru dla szatana (to akurat nawiązanie do starego żartu obrazkowego - mój błąd, myślałem, że wszyscy go znają). Choć o roślinkach mięsożernych i o tym, że ludzie mi mówią, że się mnie boją było na serio.
Stąd Twoja poprzednia wypowiedź była o kant dupy potłuc, bo odniosłaś się moich zgryw, żartów, robienia beki i darcia łacha.

Co zaś do:
Kiedyś w końcu trzeba usiąść na łące, napić się piwa, nakarmić wiewiórki i porozmawiać o gnostycyzmie, damskiej bieliźnie, łyżwiarstwie figurowym i ulubionych gatunkach wyraków.

To wciąż się pod tym podpisuję.
Bo chcę wyjść ze schematu w którym życie jest walką, a ja wiecznie rozpatruję, gdzie byłem zwycięzcą, a gdzie przegranym.
Jedyną rzeczą, jakiej powinniśmy się bać, jest sam strach. (Franklin Delano Roosevelt)
Zawsze jestem gotów się uczyć, chociaż nie zawsze chcę, by mnie uczono. (Winston Churchill)

Zmieniłem się. Wyzdrowiałem.

przez Mona75 01 kwi 2007, 18:39
Słuchaj muzyki przez słuchawki. Jeśli tylko jest Ci z tym lepiej, albo chociaż trochę Cię rozpala to rób to. I pokochaj siebie

Sortuj wg