Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

agi

Użytkownik
 • Zawartość

  19
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. agi

  Niechęć do działania

  i ja cie za to kocham :) :** nie kazdy jest az tak silny:) badz dzielna! i walcz...!! sciskam mocno!:)
 2. agi

  Poszukiwany Poszukiwana

  cieszę się bardzo:) aż miło się zaśnie
 3. agi

  Poszukiwany Poszukiwana

  to.. ja też mogę dołączyć? do tej rodziny.... ?
 4. agi

  Łubudu

  a mówiłam, żeś ty wspaniałe stworzonko..!:) Zorki.. wyrzuć całą tą złość jak ci będzie lepiej nie wierzę, że nie ma - w każdym jest, gdy.. wszystko wydaję się nie takie jak powinno. 3maj się CHopie!:)
 5. agi

  Łubudu

  ..ym - pompujesz rower dla siebie - nie dla szatana. myślisz, że życie jest takie złe, podłe i okrutne?? że wszyscy mają super extra fajnie i w ogóle git? nie - każdy pompuje swój rowerek. życie jest walką, ale jakże piękną są łąki, piwko, wiewiórki i inne cuda - nie widzisz? to wszystko jest - obok czeka - wystarczy otworzyć oczy, ręke ta walka to.. hm.. wydaje się cholernie ciężka, ale w gruncie rzeczy jest tak dlatego, że nakręcamy się - że ciągle walczymy, że jest beznadziejnie.. że nic dobrego nam się nigdy nie przydarzyło etc. (nie bierz tego przykładu do siebie - piszę o mojej walce - jak to wyglądało) tak naprawdę szatan to tchórz.. tylko gada i gada - kusi, mąci nam w głowie, robi totalny mętlik - i wszystko przekręca nie daj się mu - on aż tak silny nie jest ta walka nie musi być aż tak ciężka.. a jaka przyjemność z wygranej - dla siebie ty nie jesteś aż tak zły.. jesteś dobry, wspaniały człowieczek! możesz sobie sobie postawić na stole nawet tyranozaura jak chcesz tylko.. jakoś nie chce mi się wierzyć, że było by ci z nim dobrze a chcesz żeby było więc pozwól sobie na odrobinę dobra pozdrawiam serdecznie!
 6. agi

  Nadszedł czas i na mnie witajcie

  Witam cieplusio :)
 7. agi

  Łubudu

  tak.. nie wywieszać flagi!! :) flagę można wziąść do rączki przykryć nią stół, na stole postaw kwiatki.. i ruszać....! życie jest walką - tak mi się wydaje najbardziej 'ze sobą' ze swoimi słabościami i lękami (?) ty możesz ją najlepiej wygrać - i tylko ty! a ja w to wierzę - że wygrasz :) 3maj się ciepło!:)
 8. agi

  Poszukiwany Poszukiwana

  Ja też się przyłączam :) ....pisz pisz - jakby coś kiedyś - to ja zawsze odp i w ogóle pozdrawiam mocno! 3maj się!:):)
 9. agi

  witam i prosze o rade!!

  Witam serdeczniosko! :) ale rady nie potrafię udzielić Pozdrówki! 3majta się!!
 10. agi

  Niechęć do działania

  obudzisz obudzisz!! musisz.. nie ma wyjścia, wiesz? aa.. i jeszcze jedno - wydaje mi się, że to nie przyjdzie samo jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki trzeba pierw rozwiązać coś, co sprawia, że aż tak nie ma się ochoty i aż tak wszystko drażni.. - nie wiem - nie znam cię, ale podejrzewam jak się możesz czuć.. i masz racje - nie jesteś sama z tym problemem i wydaje mi się, że.. czasami nei trzeba wiele czasami trzeba tylko miłości i tu zakopane pokłady siły. One (dzieci) jak będą starsze, to Ci pomogą... najlepiej jak potrafią... bo tak to chyba jest, że jak duży człowiek poświęca się dla drugiego mniejszego, to później dostaje wszystko spowrotem - ze zdwojoną siłą. Pozdrawiam bardzo serdecznie!:)
 11. agi

  Witam...

  Witam! :)
 12. agi

  Witam serdecznie :)

  witam cie!:) wiesz.. u mnie to głównie serce (wali i gardłem wyskakuje) i drżenie... - z tymi gorszymi udało się wygrać:) Tobie też się uda.. wiele osób stąd tak mówi, więc tak jest!! :) pozdrawiam serdecznie i życzę siły do walki z tym gównem!:)
 13. agi

  Cześć

  Witam serdecznie!:) w prawdzie ja też nowa, ale co tam:) Pozdrawiam! i życzę - co bardzo ważne (dla mnie też) wygrania z tym gów*eeeeem..... :) :*
×