Chyba nie jestem sama

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Chyba nie jestem sama

przez przekula 22 sty 2007, 14:27
Cześć. Mam 28 lat i mieszkam w Łodzi. Tą stronę i forum znlazłam przypadkowo szukając jakiegoś dobrego psychiatry-prywatnego, ponieważ na psychitrę publicznego NFZ nie mam siły czekać.dzwoniąc dziś do Poradni Pani zaproponwała mi termin za dwa miesiące!!! Przeczytałam mnóstwo waszych wypowiedzi, nie wiedziałam, że jest tyle osób, które ma objawy podobne do mnie. Ja już od pewnego czasu jestem bardzo smutna, mam okropne drgawki (jakby było mi cały czas bardzo zimno), biegunkę, odruch wymiotny, pocę się a serce czasami tak szybko bije,że mam uczucuie że zaraz wypadnie.Od dwóch nocy prawie nie śpię, w głowie mnóstwo różnych myśli. A jednocześnie tak bardzo mi się chce spać. W dodatku biore jeszcze lek na nadciśnienie(kurcze w tym wieku) -Lokren. Z tego co przeczytała to chyba mam nerwicę lekową. Mój mąż już chyba też powoli ma tego dosyć i nie wie jak mi może pomóc. Ciągle mam łzy w oczach i w ciągu dnia ryczę,a kiedy przychodzi wieczór zastanawiam się czy będę mogła zasnąć. O kurcze to jest naprawdę okropny stan!!! Czy ja wariuje??? :cry:

przez Lusi 22 sty 2007, 14:46
Witaj przekula!
Na pewno nie wariujesz. Znajdziesz dobrego specjalistę i wszystko się ułoży.
ExModerator

przez sisi1234 22 sty 2007, 14:57
Witaj, ja mam 27 lat i od 3 czy 4 lat lecze sie na nadcisnienie.. no a poza tym mam oczywiscie to cholerstwo pt. nerwica napadowo-lekowa.mialam wszystkie objawy jak Ty, a i jeszcze kilka innych.. Witaj wsrod nas

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez przekula 22 sty 2007, 15:07
dziękuję za dobre słowa, ale mam do Ciebie pytanie cz z tej nerwicy można jakoś wyjść?? Czy będę ciągle zmuszona do brania jakiś pigułek,które z tego co czytałam usypiają.na jakim etapie ty jesteś?? I jakie bierzesz leki na nadciśnienie??

przez sisi1234 22 sty 2007, 19:39
ja od dwoch tygodni jestem na lekach.zaczely pomagac,a skutki uboczne u mnie zniknely po jakims tygodniu.lekarka powiedziala mi, ze z nerwica mozna sobie poradzic,a takze nauczyc sie pracowac nad soba.czasem w to wierze,a czasem mysle sobie, ze nigdy nie poradze sobie z nerwica.na nadcisnienie biore dwa leki tenaxum 1mg i xartan pol tabletki. teraz jeszcze dolozyli mi concor, ktory ma zwolnic akcje serca, bo mam bardzo szybki puls, nawet jak jestem spokojna.

przez gusia 22 sty 2007, 23:05
Ciągle mam łzy w oczach i w ciągu dnia ryczę,a kiedy przychodzi wieczór zastanawiam się czy będę mogła zasnąć. O kurcze to jest naprawdę okropny stan!!! Czy ja wariuje???
To ja ;) Nie wariujesz ,Witaj :P
Płyń mój bluesie,płyń...
niebieski kwiat i kolce

przez ziemiowit1978 23 sty 2007, 00:06
Zmagamy sie wszyscy tutaj z prawie identycznymi problemami ale myślę że musimy walczyć z tym cholerstwem jakim jest nerwica. Jak tak wzajemnie sie wymieniamy swoimi spotrzeżeniami to myślę że już sobie w jakimś stopniu pomagamy - I Tobie również. To jest naprawdę świetne forum.

przez shadow_no 24 sty 2007, 16:40
Witam na forum,
Pozdrawiam Serdecznie!
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

Sortuj wg