Jakby ktoś chciał..

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Jakby ktoś chciał..

przez Lugh 04 lip 2016, 00:26
Mam 24 lata, całe życie cierpię na Depresje, nerwice lękową i natręctw. Leczę się dopiero (albo aż) od 3 lat. Ogólnie z efektami różnie, raz lepiej raz gorzej. Niestety ostatnio gorzej. Śmigam na siłownię, trenowałem boks.. Obecnie Fobia społeczna i natręctwa są bardzo silne. Jeżeli ktoś ma podobne problemy i chce pogadać, to proszę podbić na PW. Podam numer GG. Jestem samotnikiem od dłuższego czasu, użyłbym nawet określenia outsiderem.. Także chętnie bym z kimś porozmawiał.. Ogólnie o wszystkim.

Do tego stopnia mnie prześladuje nerwica, że mam wrażenie że ktoś mnie opierdzieli za to że napisałem taki post w tym temacie. Śmiać się? :lol: czy płakać? :cry:

Jakby ktoś chciał..

przez sailorka 04 lip 2016, 00:57
Lugh, siema. :) Ja zwykle nie piszę na priw, także napiszę tutaj. Czemu już nie trenujesz boksu?
Cześć, jestem czubkiem

Jakby ktoś chciał..

przez Lugh 04 lip 2016, 11:01
Sekcja upadła, a poza tym nie byłem już w stanie, każdy sparing czy nawet nauka z trenerem kiedy on trzymał "Łapy" a ja miałem w nie boksować mocno mnie stresowała. Po prostu przez fobie społeczną boję się iść do fryzjera, boję się iść do sklepu, boję się iść na miasto, nie radzę sobie z żadną konfrontacją.. Czuję się jak "Wódz" z "Lotu nad kukułczym gniazdem". Ze względu na swoją posturę :P Mam nadzieję że w końcu coś mi w głowie pęknie coś się stanie i będę zdrowy.. Czekam już ponad 3 lata :cry:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Jakby ktoś chciał..

przez Bonifacy 04 lip 2016, 13:47
Ja nigdy nie będę zdrowym i się z tym pogodziłem już.
F 20.6
Zeldox,Depakine Chrono,Olanzin,Alventa

Jakby ktoś chciał..

przez sailorka 04 lip 2016, 13:50
Lugh, ja trenowałam taekwon-do, a później kickboxing i MMA, ale musiałam zrezygnować przez to, że na nartach nabawiłam sie poważnych kontuzji kolana i stawu barkowego.
Cześć, jestem czubkiem

Jakby ktoś chciał..

przez rolosz 04 lip 2016, 14:01
Lugh, to witaj w naszej sekcji :D Ja ze sportami walki mam akurat niewiele wspólnego, ale dobrze wiem co czujesz pisząc o fobii, konfrontacji, wyjściu na miasto, czy strachu przed opierdzieleniem z błahego powodu :P
Now I feel I'm growing older
And the songs that I have sung
Echo in the distance (...)

Jakby ktoś chciał..

przez Bonifacy 04 lip 2016, 14:04
mi po lekach się kręci w głowie jestem otyły i senny i tylko czasami pojeżdze rowerem :great:
F 20.6
Zeldox,Depakine Chrono,Olanzin,Alventa

Jakby ktoś chciał..

przez Lugh 04 lip 2016, 15:26
Ja tak samo jestem otyły. Ogólnie wyglądam jak tępy steryd z siłowni, Ale to zasługa tego że przez leki spasłem się strasznie co mnie dobija, bo byłem zawsze szczupły. Teraz czuję się jak zero. Psychiczny spasiony tchórz.. :P Najlepsze a zarazem najgorsze jest to że zaznałem dni w życiu kiedy wszystko mi wychodziło, czułem się pewny siebie i wymiatałem w każdej dziedzinie.. Że aż sam siebie nie mogłem poznać. Niestety nie trwało to długo. Czasami mam ochotę skoczyć z okna, tyle że mieszkam na parterze :mrgreen: Lekarz mi mówi ile będzie trwało moje leczenie itp. I cały czas mówi mi że się wyleczę i najważniejsze żebym nie przerywał leczenia. Chociaż mam ochotę przestać je brać. Jedno jest pewne na pewno nie będę się męczył przez 70 lat prędzej sobie sznur kupię ;)

Najbardziej mnie dobija myśl o tym jak by wyglądało moje życie gdybym nie był chory. Kupa upokorzeń by mnie nie spotkała. Może byłbym człowiekiem sukcesu. A tak to szkoda gadać.. Kto mi da drugą młodość i drugie życie??

Sortuj wg