hejsy

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

hejsy

przez gw3n 18 paź 2015, 22:44
Od dawna śledzę to forum, ale dopiero teraz postanowiłam się zarejestrować. Mam nadzieję, że nie macie nic przeciwko?

Leczę się z przerwami od 6 lat, a lat mam 19. Zaburzenia lękowo-depresyjne z somatyzacją najogólniej rzecz biorąc. Do tego sprowadzały się diagnozy wszystkich moich lekarzy (w tym okulisty). Od 3 miesięcy biorę wenlę (150) i doraźnie alpro. Zamierzam zapisać się na terapię, ale brakuje mi na to sił. Nawet nie zależy mi na wyzdrowieniu, chciałabym po prostu skończyć.

Mniejsza o to. Poza tym studiuję (nie sprawia mi to większej przyjemności), działam trochę w instytucjach kultury (to akurat sprawia, ale średnio sobie daję radę) i znoszę, próbuję znieść siebie i wszystko wokół.

hejsy

przez Lord Kapucyn 18 paź 2015, 22:47
Hej, witaj na forum!
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

hejsy

przez sailorka 19 paź 2015, 00:12
gw3n, cześć. :) Studiowanie nie jest od tego, żeby sprawiało przyjemność. Szkoła w ogóle jest do dupy. Trzeba ją przetrwać i mieć z głowy.
Cześć, jestem czubkiem

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

hejsy

przez ekspert_abcZdrowie 21 paź 2015, 00:06
Witaj gw3n!

Dość długo leczysz się farmakologicznie. Czy przez ten czas nikt nie zaproponował Ci psychoterapii? Masz wobec psychoterapii jakieś opory? Skoro studiujesz, możesz skorzystać z terapii na NFZ, ale w zależności od miejsca, różne są kolejki, jeśli chodzi o oczekiwanie na terapię.
Psycholog

Sortuj wg