Biegunka przed wyjściem z domu

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Biegunka przed wyjściem z domu

przez Marcin88 02 sty 2007, 20:56
witam
Mam taki problem który towarzyszy mi juz od kilku dobrych lat, jednak ostatnio nasilił się. Czytałem kilka postów na ten temat i pewnie nie ja pierwszy mam tutaj z tym kłopot. Mianowicie chodzi o to ze przed kazdym wyjsciem z domu, czy do do szkoły, kolegi, czy gdziekolwiek, musze kilkakrotnie leciec do WC. Najgorzej jest przed szkołą jak i w szkole - nie potrafie się skupic na lekcji gdyz ciągle mysle czy akurat mi sie nie zachce.... wyjsc do toalety. No i jest tez tak czasem ze musze wyjsc bo juz nie wytrzymuje. Zawalam przez to szkołe, najpierw spóżniałem sie, pózniej przestalem chodzic na pierwsze lekcje a teraz już nawet opuszczam całe dnie. Nie wiem jak sobie z tym poradzić? Macie jakies sugestie? Może ktos z was podzieli się swoimi radami?... pewnie powiecie ze powinienem sie zgłosic do lekarza, jednak jest to dla mnie temat wstydliwy i tak naprawde jeszcze z nikim o tym nie rozmawiałem. Dodam że jestem młodym człowiekiem i dopiero całe zycie przede mną a może byc coraz gorzej.......

przez Kejsi 02 sty 2007, 21:54
faktycznie wielu z nas to ma. Ja np zawsze po jedzeniu okolo 10 min biegnę do kibelka. Byłeś u lekarza? Myślę, że mógł by coś wykombinować. Pozdrawiam i witam :)
'Na pewno jesteś, bo wierze, ukrywasz skrzydła wtulone...'

Kocham..'

Obrazek

przez adam40 02 sty 2007, 22:14
Witaj Marcin.Byl okres w mojej chorobie kiedy mialem podobne objawy.Musisz przelamac wstyd i pojsc do lekarza.Wiem,ze jest to trudne. Daj sobie pomoc.Pozdrawiam.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez atrucha 03 sty 2007, 22:46
Cześć! Temat bardzo mi bliski kiedyś.. Wiem,jaki to koszmar. Zapewniam Cię,ze można z tego wyjść. Poczytaj posty na forum. Dużo już napisaliśmy odnośnie tych dolegliwości. Głowa do góry!
Przyjaciel forum

przez lidka1980 04 sty 2007, 09:59
Witam Cie na naszym forum,moja rada,szybko biegnij do lekarza napewno Ci pomoze :smile:

przez LINA 04 sty 2007, 14:41
Witaj :D

Sortuj wg