tak tak ten w lustrze

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

tak tak ten w lustrze

przez rtz 10 maja 2015, 22:22
czesc siedze w pustym domu wszyscy już odeszli w sina dal-znacie co . Nerwice,depresje ,uzależnienia,zaburzenia.To tak na początek-jest tam ktoś napisz chętnie wypelnie jedna ze scian
rtz

tak tak ten w lustrze

przez rtz 10 maja 2015, 22:45
chyba nikt nie odpowie wynik jest zaskakujący jak w wyborach-nie oczywisty
rtz

tak tak ten w lustrze

przez ekspert_abcZdrowie 13 maja 2015, 19:39
Witaj rtz!

Nerwice,depresje ,uzależnienia,zaburzenia.To tak na początek

Czy leczysz się jakoś? Bierzesz laki albo korzystasz z psychoterapii? Co robisz na co dzień - pracujesz, uczysz się, studiujesz? Masz rodzinę? Możesz liczyć na czyjeś wsparcie?
Psycholog

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

tak tak ten w lustrze

przez Humbler 14 maja 2015, 19:59
Cześć Rtz.

Wiesz, myślę sobie, że w Twoim przypadku, siedzenie samemu w domu to najgorsze co można zrobić. Spróbuj zasięgnąć pomocy specjalisty, albo wyjdź do ludzi, wiem po sobie, że to ostatnie może być bardzo trudne, ale pomaga.
"Nie możemy wybrać skąd pochodzimy,
ale możemy wybrać dokąd pójdziemy"

tak tak ten w lustrze

przez BoTakiJuz 16 maja 2015, 00:08
Humbler napisał(a):wyjdź do ludzi, wiem po sobie, że to ostatnie może być bardzo trudne, ale pomaga.

To czasami bywa trudniejsze niż wspinaczka górska dla osoby sparaliżowanej. Wiem bo sama przez to przechodzę. Tyle że nie mam uzależnień. Wyjść do ludzi. .. najpierw trzeba ich zauważyć.

tak tak ten w lustrze

przez Humbler 16 maja 2015, 00:18
BoTakiJuz napisał(a):
Humbler napisał(a):wyjdź do ludzi, wiem po sobie, że to ostatnie może być bardzo trudne, ale pomaga.

To czasami bywa trudniejsze niż wspinaczka górska dla osoby sparaliżowanej. Wiem bo sama przez to przechodzę. Tyle że nie mam uzależnień. Wyjść do ludzi. .. najpierw trzeba ich zauważyć.

Rozumiem co mówisz, mnie zwykłe wyjście z domu nie stresuje, ale gdy wiem, że muszę jechać np do urzędu, to już inna sprawa.

tak tak ten w lustrze

przez BoTakiJuz 16 maja 2015, 16:59
Wyjście z domu jako samo wyjscie mnie również nie stresuje, bardziej chodziło mi o spotykanie i nawiązywanie relacji z ludźmi. Ludzie mnie denerwują strasznie, wolałabym żeby ich nie było ^^ takie smutne ze aż śmieszne.

Sortuj wg