Skocz do zawartości
Nerwica.com

Hej, witam wszystkich na forum :)


Radzimirrr

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć chciałbym się przywitać ze wszystkim na forum na początku ;)

Fajnie, że tu jesteście i to robicie dla innych.

Mój problem zaczął się gdzieś dwa miesiące temu od ataków paniki, potem przeszło w strach przed "zwariowaniem",potem natręctwa że coś komuś zrobię a skończyło się na strachu przed depresją. Strasznie się tego boje, że wpadnę w depresję i sobie coś zrobię. Tak to skojarzyłem. Chce żyć i w ogóle! :great:

Zacząłem brać Mozarin z grupy SSRI po nim mam wielkie wahania nastroju i jakieś dołki. Nigdy tak nie miałem. Pół dnia mam spoko humor a potem mega doły i lęki.

Wspomagam się również Xanaxem jak go weznę to mija.

Dlatego mam do was pytanie forumowicze czy to jest tylko nerwica natrętstw?? Czy wpadnę w depresję? Co to jest? I kiedy to przechodzi?

Dodam, że wychodzę z domu lubię się śmiać, lubię życie itd, Tylko tak się obawiam że sobie coś zrobię tak samo jak wcześniej że zrobię coś komuś.

DZiękuje za odp z góry :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że tu jesteście i to robicie dla innych.

Mój problem zaczął się gdzieś dwa miesiące temu

Co takiego robimy ?

Problem Twój jest stosunkowo "młody" i szybko oczekujesz efektów szczególnie działania leków. (kto Ci je przepisał?) Skorzystaj z porad specjalisty bo tu Ci nikt diagnozy nie postawi nawet jakbyś rozpisał się bardziej obszernie., a tym bardziej nie przewidzi na co się ewentualnie rozchorujesz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×