a ja tak późną porą .

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

a ja tak późną porą .

przez nuth.red 16 lip 2014, 13:22
no dobra, po trzech miesiącach wracam tutaj .
hm, czemu trudno uwierzyć, że mam problemy ?
taki mam już sposób pisania, lata praktyki w zabawie słowami i zarazem lata konieczności ukrywania tego, jak jest naprawdę .
a o planach zawsze piszę radośnie, chociaż jak zwykle nic z nich nie wychodzi i tylko siedzenie i myślenie 'jakby to fajnie było pojechać/zobaczyć/zrobić' jakoś mnie trzyma w pionie . a w rzeczywistości wiem, że cykor ze mnie i sama tych planów nie zrealizuję, będę tylko siedzieć bezczynnie i czekać na jakąś okazję .

ale jak już się rozpisałam, to zrobię małą aktualizację .
tatuowanie i muzyka mi nie wychodzą, bo w jednym i drugim potrzebuję ludzi, a ludzie [przynajmniej ci dookoła mnie] zawodzą mnie raz za razem .
niebawem wyruszam nad morze, później na Woodstock - jedyne takie miejsce, gdzie w stu procentach zapominam o tym, co złego siedzi w mojej głowie . a później ... później nie wiem . zobaczę, co los mi przyniesie .

próbowałam jakoś się ogarnąć, poznałam nawet kogoś, w planach była przeprowadzka do innego miasta i podjęcie pracy, ale od kilku dni ten akurat aspekt i te plany rwą się jak mokre chusteczki .
moja przyjaciółka poleciała do Londynu, za pracą, więc jakimśtam planem dla mnie, takim awaryjnym, jest praca tutaj i odwiedzenie jej tam, w Anglii . kto wie, podróże kształcą .

jeszcze może napiszę, czemu wróciłam po kilku miesiącach nieobecności tutaj, hm ?
otóż za dużo stresu znów dało się we znaki, prawie nie jem, nie wychodzę z domu, dziś przyszedł atak paniki, mdłości i zawroty głowy . taki trochę duży krok w tył .

a ja tak późną porą .

przez woowoo 17 lip 2014, 10:15
hejka ;-)

a ja tak późną porą .

przez lethe. 17 lip 2014, 23:04
Jesteś ze śląska... Szczerze powiedziawszy mogłybyśmy się spotkać i porozmawiać albo popisać... Bez różnicy. Cierpię na brak inteligentnych osób tutaj i jeśli chodzi o sztukę - uwielbiam ten temat. :D

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

a ja tak późną porą .

przez debordian 18 lip 2014, 03:29
ok, to kiedy wpadasz do trójmiasta?

a ja tak późną porą .

przez nuth.red 26 gru 2014, 01:52
jejku, jak ja nie lubię siebie samej za to, że przychodzę tu na forum tak sporadycznie ...
Śląsk poleca się na rozmowy i spotkania, no a w Trójmieście byłam przez wakacje ... oczywiście gdybym w swojej mądrości zajrzała tu wcześniej, to dałabym znać .

Sortuj wg