Witam

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Witam

przez milly93 10 paź 2013, 17:55
Witam,
Od dawna czytam to forum, ale jakoś wcześniej nie założyłam konta z obawy o to, że zostanę zignorowana.
Mam 20 lat z nerwicą męczę się od początku czerwca. Myślę że może być to skutek ciężkich przeżyć życiowych (mama była chora na raka, ale wyzdrowiała, tata przeszedł wylew i jeszcze stresująca dla mnie matura)
Zaczęło się od guli w gardle przez którą nie mogłam złapać oddechu. Byłam u różnych lekarzy, wykluczyli jakąkolwiek chorobę i jedynym rozpoznaniem była nerwica. Trochę się załamałam, teraz cała rodzina patrzy na mnie inaczej, jakbym była psychiczna...
Co jakiś czas zmieniają mi się objawy. Teraz mam nie ustające bóle głowy, na które nie pomagają żadne tabletki oraz chroniczne zmęczenie.
Nie mam przyjaciół z którymi mogłabym się spotkać i porozmawiać. Dlatego postanowiłam założyć konto na forum, może tu znajdę jakieś miłe osoby.
Pozdrawiam :smile:

Witam

przez Atalanta 10 paź 2013, 18:45
Witaj na forum :D Tutaj znajdziesz tylko samych swoich
Jest nas tutaj tylu , że na pewno z niejednym znajdziesz wspólny język :papa: Zapraszam do pisania, tematów Ci u nas pod dostatkiem :smile:

Witam

przez milly93 10 paź 2013, 19:12
Dziękuje za miłe słowo ;)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Witam

przez monk.2000 10 paź 2013, 19:54
milly93, cześć. Witaj. Ciekawy awatar.
Awatar to skarb Atlantydy: starożytny Scion.

:( F.20
:smile: Solian 600mg
8) Akineton

Sortuj wg