Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam !


noell24plus

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem praktycznie nowa, nie licząc, że ileś tam czasu wstecz założyłam konto i raz coś pisałam, to jednak uważam się za nowicjuszkę.

Mam problemy natury psychologicznej więc od zawsze interesuję się psychologią, gdyż to pozwala mi bardziej zrozumieć swoje odczucia. Czytam Wasze posty i analizuję, widzę, że nie tylko ja zmagam się z rożnego rodzaju problemami tego typu. Dlatego chciałabym wszystkim forumowiczom i moderatorom tego forum przedstawić się bliżej. Jestem dojrzałą kobietą, wychowałam (wychowuję) troje dzieci w wieku 24, 19, 17 lat. Mam dom, męża i rodzinę. A mimo to coś nie gra w moim życiu, dlatego tu jestem. Witam wszystkich !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem praktycznie nowa, nie licząc, że ileś tam czasu wstecz założyłam konto i raz coś pisałam, to jednak uważam się za nowicjuszkę.

Mam problemy natury psychologicznej więc od zawsze interesuję się psychologią, gdyż to pozwala mi bardziej zrozumieć swoje odczucia. Czytam Wasze posty i analizuję, widzę, że nie tylko ja zmagam się z rożnego rodzaju problemami tego typu. Dlatego chciałabym wszystkim forumowiczom i moderatorom tego forum przedstawić się bliżej. Jestem dojrzałą kobietą, wychowałam (wychowuję) troje dzieci w wieku 24, 19, 17 lat. Mam dom, męża i rodzinę. A mimo to coś nie gra w moim życiu, dlatego tu jestem. Witam wszystkich !

 

Cieszę się, że się ujawniłaś / że się Pani ujawniła. Uważam młodych ludzi za interesujących, ale ludzi dojrzałych za bardzo interesujących. I nie dlatego, że mam 38-lat. Zawsze lubiłem ludzi dojrzałych, tylko widzę , iż moje posty są przez innych potem "analizowane", jak Pani to określiła, więc zacznę się wyrażać jaśniej, bo robię czasami dygresje i to irytuje, innych,

innym razem z kolei drakońsko trzymam się topicu i to dopiero mega- irytuje innych.

No proszę ile niepotrzebnych słów - a wystarczyło napisać -

cieszę, się, że jesteś z nami.

-pozdrawiam nomorewords43

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×