Witam !

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Witam !

przez noell24plus 16 sie 2012, 14:40
Jestem praktycznie nowa, nie licząc, że ileś tam czasu wstecz założyłam konto i raz coś pisałam, to jednak uważam się za nowicjuszkę.
Mam problemy natury psychologicznej więc od zawsze interesuję się psychologią, gdyż to pozwala mi bardziej zrozumieć swoje odczucia. Czytam Wasze posty i analizuję, widzę, że nie tylko ja zmagam się z rożnego rodzaju problemami tego typu. Dlatego chciałabym wszystkim forumowiczom i moderatorom tego forum przedstawić się bliżej. Jestem dojrzałą kobietą, wychowałam (wychowuję) troje dzieci w wieku 24, 19, 17 lat. Mam dom, męża i rodzinę. A mimo to coś nie gra w moim życiu, dlatego tu jestem. Witam wszystkich !

Witam !

przez Fleure_De_Violette 16 sie 2012, 16:29
noell24plus, witaj na forum :papa:
Life always offers you a second chance. Its called tomorrow.

Witam !

przez nomorewords43 16 sie 2012, 17:08
noell24plus napisał(a):Jestem praktycznie nowa, nie licząc, że ileś tam czasu wstecz założyłam konto i raz coś pisałam, to jednak uważam się za nowicjuszkę.
Mam problemy natury psychologicznej więc od zawsze interesuję się psychologią, gdyż to pozwala mi bardziej zrozumieć swoje odczucia. Czytam Wasze posty i analizuję, widzę, że nie tylko ja zmagam się z rożnego rodzaju problemami tego typu. Dlatego chciałabym wszystkim forumowiczom i moderatorom tego forum przedstawić się bliżej. Jestem dojrzałą kobietą, wychowałam (wychowuję) troje dzieci w wieku 24, 19, 17 lat. Mam dom, męża i rodzinę. A mimo to coś nie gra w moim życiu, dlatego tu jestem. Witam wszystkich !

Cieszę się, że się ujawniłaś / że się Pani ujawniła. Uważam młodych ludzi za interesujących, ale ludzi dojrzałych za bardzo interesujących. I nie dlatego, że mam 38-lat. Zawsze lubiłem ludzi dojrzałych, tylko widzę , iż moje posty są przez innych potem "analizowane", jak Pani to określiła, więc zacznę się wyrażać jaśniej, bo robię czasami dygresje i to irytuje, innych,
innym razem z kolei drakońsko trzymam się topicu i to dopiero mega- irytuje innych.
No proszę ile niepotrzebnych słów - a wystarczyło napisać -
cieszę, się, że jesteś z nami.
-pozdrawiam nomorewords43
nomorewords43

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Witam !

przez Artemizja 16 sie 2012, 22:59
noell24plus, witaj na forum ;)
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Sortuj wg