Jestem nowy,a to moja historia,przeczytaKtosCoTuNapisalem?

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

przez Hollow 19 lip 2006, 16:23
art... napisał(a):Chyba zgodzisz się ze mną,że one tylko zaleczają,myslisz,że ja lubię się tak czuć?
Oczywiście, że się nie zgodzę. A co do moich myśli, to myślę, że pieprzysz od rzeczy (nt. leków). Z czego to wynika wolę nie wiedzieć. Chcesz się męczyć, Twój wybór. Tyle ode mnie.

przez agapla 19 lip 2006, 17:08
Hollow wyluzuj! jak masz zamiar brac prochy to je sobie łykaj ale nie wsiadaj na innych jak mają odmienne zdanie. W końcu możemy miec watpliwości co do skuteczności leczenia farmakologicznego!Do mnie też sie wcześniej czepnąłeś ale jakoś przetrawiłam ale nie mogę juz patrzeć jak bez przerwy piszesz do ludzi ,,pieprzysz'',,,bzdurzysz'',,chrzanisz;; a ty niby co wszechwiedzący?

przez lulla 26 lip 2006, 04:04
Czesc art!Do tej pory tylko przegladałam wypowiedzi na forum ale teraz postanowiłam napisać! Gdyby nie leki-jedna tabletka citalu teraz profilaktycznie połowa pewnie nadal lezałabym na łóżku z bólem głowy i inymi dolegliwosciami! a teraz robie rzeczy o których nawet w tamtym czasie bałam sie pomyslec!Weź te leki ja tez sie bałam myslałam ze jak je zaczne brac to bedzie oznaczało ze przyznaje sie ze jestem chora ba! ze przegrałam z nerwicą! teraz ucze sie z nią zyc! żałuje ylko ze nie moge chodzic na terapię

Pozdrawiam Was wszystkich!!!!!

P.S. Kiedys...5 lat temu kiedy to sie zaczęło w inernecie nie wiele mozna było sie dowiedziec o nerwicy! Forum jest dla mnie jedyna terapią Dzieki!!!!!!!!

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Gabik 28 lip 2006, 17:25
czesc Art. i jak byłes juz u psycholaga ? jesli tak to napisz co Ci powiedział ...dalej sie zle czujesz w czasie upałów ? napisz co i jak pozdrawiam Gabik

Sortuj wg