Witm serdecznie

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Witm serdecznie

przez ghost73 21 lut 2010, 01:18
Witam sedecznie na forum, czuje się okropnie nie kochany przez innych nie akceptowany.No i wogule do niczego ,mam nadzieje że mi się tu uda uwierzyć trochę w siebie i bardziej zmobilizować.Nie umiem się odnaleść na tym świecie i mam nienawiśc do wszystkiego świata ludzi i wszystko mnie irytuje denedrwuje bez byle powodu.
Pozdrawiam wszystkich na tym forum

[Dodane po edycji:]

Witam serdecznie mam 20 lat jestem teraz taki zły i wkurwiony że mam ochote rozwalić laptop i myśle o śmierci,,jak temu zaprzepaścic bym o niej nie myślał.Jestem w takim stanie w tej chwili że mam ochote cos rozwalić i coś zepsuć,jesttem strasznie nerwowyy nie panuje nad tym.Jak się nauczyć panować,czy psychoterapełta mi pomoże myśli mnie dobijają poradźcie proszę?

Re: Witm serdecznie

przez ewaryst7 21 lut 2010, 09:44
Witaj.Psychoterapia na pewno pomoże.Tylko trzeba konsekwentnie w niej uczestniczyc.Od kiedy zaczynasz?

przez ghost73 21 lut 2010, 21:03
Jęsli można to chciał bym się czegoś dowiedzieć zanim pujde na nią czym się rużni od psychologa bo narazie miałem 6 psychologów,i żadWiesz kto na forum mugł by mi coś o psychoterapełcie opowiedzieć jaki on jest po co się do niego idzie i w czym pomaga ?Z góry dziękuje-:)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez VasqueS 22 lut 2010, 23:50
Psychoterapetua może byc psychologiem albo psychiatrą tyle że z dodatkowymi studiami odnoszącymi się co do psychoterapi nórty terapia są różne i na stronie terapeuty lub od samego terapeuty można się dowiedzieć w czym pomaga

Też lubie Eminema ale ty mówisz o Eminemie czy o shadym

Moje ulubione to:
Beautiful
Till i collapse
Lose yourself
Like Toys Soldiers
VasqueS

przez ghost73 23 lut 2010, 00:07
Aha jeszce nie do końca rozumiem z tym psychoterapełtą ,widze że tez Lubisz EMINEMA możemy pogadać o nim i o psychoterapełcie na gg jak masz ochote i byś chciała?

I EMINEM I Slim Shedy ale Shedy pokazuje EMINEMA ciemną strone i taka strona włąsnie jest teraz we mnię rozumiesz o co mi chodzi?

przez VasqueS 23 lut 2010, 00:18
JA jestem Krzysiek więc nie ona ale nie ma problemu kazdemu moze sie zdarzyc :)
Wole rozmawiac na forum albo na privie

Co ci jest ??
Polecam ci sie jak najszybciej wybrać do psychiatry i psychoterapeuty.

Wal śmiało jeśli czegoś nie wiesz spróbuje pomóc.

Choc mam 17 lat.

Wiem o co ci chodzi znam niektore kawałki shadego superman najbardziej chyba
Pójdz koniecznie do psychoterapeuty!
VasqueS

przez ghost73 23 lut 2010, 00:24
Jestem w wielkim dołku nie rozumiem świata nie nawidze ludzi i świata wszystko mnie denerwuje nie umiem sie odnaleść na świecie i zawsze o wszystko mam pretensje ,oraz prubowałem sie ciąc kawałkiem od długopisu .Raz wziołem całe opakowanie leków apap i leki na ene i zapiłem 3 piwami i poszedłem spać ,myślałem że mja śmierć będzie dobra i że nikomu nie będe przeszkadzał,następnego dnia nie mogłem się z łużka podnieść i wszystko mnie boalało jak by mnie siuły opuściuły.Moim nawykiem jes przeklinanie i szczere do bulu mówienie prawdy oraz co myśle na dany temat lub o osobie .A Shedy mi pomaga sie wyciszyc uspokoic ,prubuje też pisać texty narazie początkuje.

przez VasqueS 23 lut 2010, 00:32
Radzę Ci koniecznie wybierz się do tego specjalisty on ci pomoże to wszystko zrozumieć te uczucia które są w tobie i które powstają jeśli Slim Ci pomaga to słuchaj go i jeśli możesz to nawet sobie pokrzycz ja przed chwilą słuchałem The Way I A m oraz 3 a.m
VasqueS

przez ghost73 23 lut 2010, 00:45
Najgorsze są te myśli w głowie przeszłość myślenie o niej w ten weekend miałem ochote wziąś tabletki opapa jakieś na przeziembienie i lek naseny ale pomyślałem w niedziele jest szkołą nie warto,ja teraz słucham Insane wszyscy za wszystko mnie krytykują.Że chodze w zadużych spodniach ubranaich że nosze chuste na głowie i wyglądam jak debil, ludzie cz ęśto sie patrzą na mnie i myśle sobie pewnie uważają mnie za wariata lub debila.Nie wytrzymuje psychicznie i umysłowo.. to straszne najlepsza śmierć leki nasenne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

przez VasqueS 23 lut 2010, 00:50
Nie rób żadnego błędu zabicie się nie jest rozwiązaniem noszenie chusty i luźnych spodni napewno nie uznałbym za debilizm raczej tego co mówi takie rzeczy uznałbym za takiego co nie szanuje mnie.

Idż jutro do psychologa lub psychoterapeuty !

Trzymaj się Chyba pójdę spać.
VasqueS

przez ghost73 23 lut 2010, 00:57
Dobra lece w kime jak zasne na 8 do roboty znów nudy jak co dzinie przytłącza mnie ten dzień nic tylko praca dom nerwy z bratem ,wkurienie i złośc ma tego po dziurku kurde już dość.
Nara miłych snów!

przez VasqueS 23 lut 2010, 00:59
Idź jutro do specjalisty !
Miłych snów!
[!]
VasqueS

przez *Monika* 23 lut 2010, 02:20
ghost73

Nie myślo o tym co mogą o Tobie pomyśleć inni. Skąd wiesz co oni o Tobie myślą? Mówili Tobie? A nawet gdyby tak mysleli..........człowiek ma prawo do własnego stylu w ubiorze , stylu bycia.
Jenak obawiam się,ze problem leży głębiej.
Udaj sie do psychiatry i poproś o skierowaniena terapię. Zrozumiesz swój stosunek do świata, tylko musisz uzbroić się w cierpliwość i regularnie chodzicna terapię.
Pisz co postanowiłeś.
Obrazek
Główny Moderator

przez ghost73 23 lut 2010, 16:45
Witaj monika wiesz co co do psychiatry to może zbyt za bardzo ale psychoterapia czemu ni8e ,a jęśli można wiedzieć tio czemu sądzisz że odrazu powinieniem iść do psychiatry?

Ale ja jestem głupi bezuzyteczny nikim nie będe i jeszcze te codziene stany zmiany nastropju.2 minuty temu byłem zły na świat i brata a jak zrobiłem sobie kawe to przyniusł czekolade i powiedział że po obiedze poszukamy razem pracy,mam chwile kiedy go nienawidze.Ale przed chwilką jest miżle że tak o nim myśle bo on mnie kocha nawet sobie tego widze sprawy nie zdaje ale jestem głupi,pewnie znowu zaraz pomyśle o jakiejś rzeczy lub zdarzeniu z przeszłości i do jutra będe rozmyślał.Ale nienawidze siebe samego...

Nienawidze siebe za to kim jestem jak postrzegam świat i ludzi oraz tego że nic mi się n ie udaje i nic w rzyciu nie osiągne.......tylko leki nasenne mogą mi pomuc w ostateczności!!!!!!!!!!!!! :-|

Chciałem wejść na czat czemu nie migę?wie ktoś?

Sortuj wg