Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witm serdecznie


ghost73

Rekomendowane odpowiedzi

ghost73, Nadal słucham takiej muzyki. Sam nagrywam własne utwory, gram na gitarze solowej, rytmicznej, basowej, trochę na klawiszach, daję podkład perkusyjny, trochę śpiewam, potem wszystko to miksuję i nagrywam. Piszę własne teksty, ale za wiele ich nie powstało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że humory Wam nie dopisują. Ja również ostatnio nie najlepiej się czuję. Jest sporo stresu w moim życiu i niepokoju. Ale nie możemy się poddawać!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ghost73, Spokojnie. Zapanuj nad swoimi emocjami. Wyobrażasz sobie jaką czułbyś satysfakcję gdybyś teraz usiadł spokojnie, wziął kilka głębokich oddechów i po prostu przestał się złościć? Pozwól płynąć swoim myślom swobodnie. Wycisz się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale nie o to chodzi o to tez ,ale brat wymyslił że jutro pojedziemy na zakupy ,fajnie to fakt ale ,będe kupował to co według niego dobrze na mnie lezy i nie jest złe,a nie takie ż ewyglądam jak debil klaun lub ze sterszego brata!!!!!!!!!!Oszaleje ............ :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ghost73, Najważniejsze to żyć po swojemu, ale tak, żeby nie przeszkadzać tym innym. Twój sposób ubierania, jakikolwiek by nie był, to na pewno nie powinien nikomu przeszkadzać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszkadza każdemu kurde oszaleje nich mnie nie akceptuje jakim jestem i jaki nosze ubrania chuste czapeczke na chuści,podobno jestem pozerem,że ubieram się jak Amerykanie a nim nie jestem i kocham Rap a nim nie jestem tylko wariatem i debilem..... :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma za tydzień mam 2 spotkanie u psychologa nie wiem co mu powiedzieć ,czy wogule odzucic psychologa,dziś się dowiedziałem ż epoznam za 2 tygodnie tajemnice o przeszłości o mamie ojcu,nie jestem na to przygotowany,dobry przyjaciel z rodziny mi bliski powiedział .nie zakceptuje prawdy wiem.... :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ghost73, Powiedz mu o wszystkim co w Tobie siedzi. Nawet o tym co na pozór wydaje Ci się zupełnie nieistotne. Zaangażuj się w terapię bo z czasem przyniesie owoce. To Twoja wielka szansa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ghost73, :PP

Sluchajcie tego osobnika czysta metafizyka.

Wasz styl jest starej daty

Was trzeba leczyć ja jestem renegadem

Jestem w trakcie tworzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×