witam witam:)

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

witam witam:)

przez kubeczek123 19 kwi 2009, 20:03
witam serdecznie.ja mam na imie agnieszka, mam 26 lat i od 7 lat cierpie na nerwice lekowa z lekami napadowymi.czytam wasze posty i odnosze wrazenie, ze mam wszystkie wasze objawy razem wziete:/od 2002 roku lecze sie u psychiatry i jakies 8miesiecy temu poczulam sie na tyle dobrze, ze odstawilam wszystkie lekarstwa...to byl blad...leki powrocily ze zdwojona sila,tak ze w lutym gryzlam sciany.jeszcze nigdy dotad nie bylo tak zle.2 marca zawedrowalam do mojego psychiatry i zaczelam brac lek CITAL a wspomagajaco CHLORPROTIKSEN i czuje sie dzis jakbym nigdy nie byla chora!bardzo sporadzycznie mam uczucie dyskomfortu,lub bardzo malutki lek, ale to jest zdecydowanie do zniesienia!!!poza tym wszystko ok.nie boje sie juz wychodzic z domu,ani zostawac w nim sama,nie boje sie miejsc publicznych i nie mam deprechy.polecam ten lek!

Re: witam witam:)

przez Ridllic 19 kwi 2009, 20:26
Witaj kubeczek123, ;)
Ridllic

przez shadow_no 19 kwi 2009, 21:18
Witam,
cieszę się, że jest już lepiej. Myślę, że kiedyś i bez leków tak będzie. :)
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez K. 20 kwi 2009, 19:13
Witaj,

To daje innym nadzieję. Jeszcze lepiej byłoby bez leków - ale przecież każdy z nas dąży do doskonałości i pewnie Ty w tym przypadku także ją uzyskasz.
“I'm tough, ambitious, and I know exactly what I want. If that makes me a bit*ch, okay.”
K.

Sortuj wg