Zbiegi okoliczności

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Zbiegi okoliczności

przez Evia 29 sie 2015, 23:03
bittersweet, ja kiedyś niechcący ukradłam wieszak ze sklepu :P Do tej pory nie wiem jakim cudem trafił do mojej torby :shock: Może podczas mojego pobytu w przymierzalni jakoś tam wpadł? W każdym razie po powrocie do domu byłam bardzo zdziwiona kiedy odkryłam swój łup :P

Zbiegi okoliczności

przez NN4V 30 sie 2015, 08:47
bittersweet napisał(a):....Kilka razy przy poznaniu nowych osób zapaliła mi się czerwona lampka w głowiie i miałam krótki filmik jak potoczy się dalej znajomość. Ale to może intuicja albo przeczucie.

Meh... to zrób recenzje z filmiku jaki zobaczysz kiedy się poznamy. No i kolor lampki zdradź. :lol:
__regvar __no_init volatile unsigned char flags

Zbiegi okoliczności

przez bittersweet 30 sie 2015, 09:15
NN4V, żeby było zabawnie, to raz oprócz czerwonej lampki raz usłyszałam w głowie dźwięk syreny strażackiej /dosłownie, byłam kiedyś w remizie jak zaczął się alarm, wiec mam porównanie/.
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Zbiegi okoliczności

przez NN4V 30 sie 2015, 09:27
bittersweet, spotkałaś Godzillę? :lol:

Zbiegi okoliczności

przez bittersweet 30 sie 2015, 09:42
NN4V, Człowieka-demolke :lol:

Zbiegi okoliczności

przez mark123 30 sie 2015, 10:13
Obecnie często spotykają mnie zbiegi okoliczności związane z owadami oraz psami, że ciągną do mnie, a do innych nie. To nasila moje wrażenie, że są w spisku przeciw mnie. Miewam przez te zbiegi okoliczności momenty zawahania, że za dużo zbiegów okoliczności i ten spisek psów i owadów przeciw mnie naprawdę istnieje.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Zbiegi okoliczności

przez Druid 30 sie 2015, 10:51
Zapomniałam zabrać wodę mineralną na zajęcia z tańca. Jedna z dziewczyn miała dwie półlitrowe butelki. Odstępując mi jedną, powiedziała, że wzięła dwie na wypadek, gdyby ktoś zapomniał.

W mój pierwszy dzień na oddziale członkowie grupy, nie umawiając się wcześniej, usiedli w kręgu według kolorów i wzorów koszulek. Jeden jedyny raz widziałam ich/nas :lol: posegregowanych.
Druid

Zbiegi okoliczności

przez nieboszczyk 30 sie 2015, 12:13
w tym roku przytuliło sie do mnie trzech facetów a ostatnio życzliwi sąsiedzi plują na korytarz klatki schodowej i zwalają na mnie aby sie mnie pozbyć.ślązacy oczywiście są pojebani.
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Zbiegi okoliczności

przez jetodik 30 sie 2015, 23:58
bittersweet,
Ja kiedyś skubnełam komus wózek w IKEA, bo nie chciało mi się wracać do wejścia, a nie wiedziałam ze w środku jest 5 zeta, myslałam że wózki się bierze za free. Wiec moja radość i zdziwienie , jak po zakupach jeszcze wyciągam monete. Potem jadę i kiedy stanęłam na pierwszej krzyżówce, podchodzi do auta głuchoniemy i prosi o 5 zł na składke na głuchych

o to jest fajne :)
to od Dark Velvet też mi się podoba :)

mark1234 zwierzęta mają telepatię, natura się Ciebie czepia, potraktowałbym to jako znak do pracy nad sobą.
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Zbiegi okoliczności

przez jetodik 31 sie 2015, 00:21
Bittersweet, 5 zł znalazłaś w koszyku, więc przywłaszczyłaś sobie czyjeś mienie, ale zrobiłaś to niespecjalnie i bardzo szybko otrzymałaś szanse naprawienia swojego uczynku :)
ja to tak interpretuje przynajmniej.
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Zbiegi okoliczności

przez NN4V 31 sie 2015, 07:44
Ja tylko jestem ciekaw jakiego kanału komunikacji użył ów niemy jegomość. :D

Zbiegi okoliczności

przez bittersweet 31 sie 2015, 08:52
NN4V, zastanawiałam się , czy ktoś o to zapyta ;) ma karteczki z tekstem i jakies badziewia typu długopis, które sprzedaje za 5 zł. Kilka razy cos od niego kupiłam, ciekawe czy to naciągacz czy cos faktycznie trafia do tych głuchych.

Zbiegi okoliczności

przez mark123 02 wrz 2015, 08:31
jetodik napisał(a):mark1234 zwierzęta mają telepatię, natura się Ciebie czepia, potraktowałbym to jako znak do pracy nad sobą.

Jeśli znalazłbym dowody, że naprawdę jest możliwe, aby zwierzęta miały zmowę wobec kogoś, żeby pracował nad sobą, to natura pożałuje tego, że czepia się mnie.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Zbiegi okoliczności

przez Druid 03 wrz 2015, 21:09
bittersweet, byłaś w IKEA po raz pierwszy?

Kilka razy cos od niego kupiłam, ciekawe czy to naciągacz czy cos faktycznie trafia do tych głuchych.
hue hue
Druid

Sortuj wg